Лика-прилипка• 27 января 2024

Мои желания не важны мужчине (я хочу семью, а он карьеру и свое жилье)

Главный аргумент его (какие дети,если нет своей квартиры).И вот сижу и думаю я,может действительно нужно до 40 лет заработать на жилье,а потом уж дети?
Щедрик ведрик• 27 января 2024
А для начала он вообще женился на вас?

Патріотка з дивану• 27 января 2024
Автор, все нормальные люди знают, что нужно:
1 жилье
2 деньги
3 дети..
Но, в Вашем случае похоже, что он семью не хочет именно с Вами (пардон!) когда мужчина режет так категорично - он юлит.. Или он держит Вас на расстоянии и не прикасается ПОКА не выполнит условия жилья и заработка?? Нет? Значит юлит...
Ms. Сама прямота• 27 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
1 жилье
2 деньги
3 дети..
Чоловік відповідальний, тому так, йому потрібно бути спокійним за те, що дитина буде жити у власному житлі, а не хз де
Ms. Сама прямота• 27 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
1 жилье
2 деньги
3 дети..
А якщо не дай Бог з чоловіком щось станеться.
Зможе жінка сама забезпечити дитину необхідним, арендуючи при цьому житло?
Шкварочка• 27 января 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Все залежить від конкретно взятої людини.
Ми з чоловіком жили разом 7 років. І так, він сказав, що спочатку він хоче забезпечити сімʼю необхідним і не думати про те, де буде жити його дитина і як, якщо з ним щось станеться.
Коли купили свою квартиру, через рік народили дитину, через 3 роки ще одну, через 5 років народили третю.
Зараз в нас троє дітей 16, 14 і 9 років.
Тому оці всі ваші припущення до одного місця.
Я вважаю, що народжувати дитину не маючи хоча б житла, то злочин.
Ви жили з ним не одружуючись? Ну але ж ви розумієте, що у більшості таке спільне проживання закінчується розставанням без жодних зобов´язань. Якщо автор хоче бути саме із цим чоловіком і на його умовах, значить вони бере на себе ризик. Як і що буде у її стосунках, ніхто їй не скаже.
Але якщо їй наприклад вже за 30 і так, вона хоче сім´ю і дітей, то з цим чоловіком їй просто не по дорозі.
Шкварочка• 27 января 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Він не відповідальний, він просто звичайний егоїст і шукає жінку, яка під нього підлаштується.
Ms. Сама прямота• 27 января 2024
Ответ дляШкварочка
Ні, він говорить про свої цілі. Чоловік не готовий мати дитину без матеріальної бази і це прекрасно.
Патріотка з дивану• 27 января 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Я таких ’ответственных’ насмотрелась валом... одной мутил ’до покупки квартиры/дома никакого брака’ и он же на другой женился за 3 месяца... и таких хитросделанных не ОДИН.. Пусть не встречается с женщиной пока не заработает на жилье и пр... в моем окружении одна девочка скончалась на этой почве.. ее мариновал 6 лет, а на другой женился за 3 месяца и тут же ребенка натр..Ах, а девочка завалилась в депрессию и скончалась... Отговорка все это! Ответственные так категонично НЕ резжут.. просто не встречаются и не морочат голову (я за дом и обеспеченность) но когда женщина клянчит семью это уже = моральный садизм и ЭГОимз...
Кіма кепка• 27 января 2024
Вам скільки років?
Вам попався нормальний чоловік.

все по ГОСТу!• 27 января 2024
Що ви за баба яка не може таке примітивне своє бажання реалізувати?
Скажений гудзик• 27 января 2024
Не, в съемной однушке нужно плодиться и размножаться, ибо гормоны, инстинкты сильнее.
Коник-стрибунець• 27 января 2024
он прав, впринципе. Вопрос, по сколько вам лет?
Ашотакоя• 27 января 2024
он просто вас не любит, следующий!
автор Лика-прилипка • 27 января 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Щедрик ведрик• 27 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Этот мужчина автора не маринует.
Он говорит, что сперва у него будет карьера и жилье, а потом подумает о женитьбе.
Но не говорит, что на авторе

А автор в своем параллельном мире пытается выклянчить детей
Сегодня сержусь• 27 января 2024
Зайдите в эту тему, прочитайте пост номер 32 и поймете почему в вашей жизни так происходит : https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3476537-1
БолеИменее• 27 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
А хтось може бути впевнений, що майбутнє буде краще, ніж теперішнє?
Повірте, в кого нічого немає, але хоче одружитися і шкребти копійки на аренду меньш впевнені, ніж людина зі знаннями і досвідом. Хто вміє будувати кар´єру і заробляти, всюди це зможе, і при любих змінах.
Не повірю зроду, що ви поставити нікчему, у якого немає ні роботи нормальної ні житла і роботящу, у якої є мета, на один рівень.
Якщо ніхто не впевнений в майбутньому , то можна і цілі не ставити, і ні до чого не прагнути?
Розсуди флегматика, який пафосно заявляє:’ а навіщо? Майбутнє таке призрачне’.
Ms. Сама прямота• 27 января 2024
Ответ дляШкварочка
Я не знаю таких пар в себе в оточенні.
Всі ті, хто разом працювали над забезпеченням матеріальної бази, всі зараз мають дуже міцні сімʼї і дітей.
І так.
Краще народити дитину в 35 при цьому маючи достаток і можливість дитині дати більше ніж макарони з атб і взуття бу. Ніж народити дитину без матеріальної бази, в якої не буде ні власної кімнати, будуть переїзжати з квартири в квартиру, постійні скарги на чоловіка, що все не так, бо грошей не буде вистачати з появою дитини. Це ще при умові, що вона народиться здоровою.

Відповідальність за умови проживання дитини несуть батьки.
І я за те, щоб думали не пісями, а головами.

Хоче автор дитину і не думає про те де буде жити її дитина, ну так таких дебілів вона знайде швидко. Там і не одну дитину їй зроблять, а декілька.
Ото щастя буде!!!!!
Ms. Сама прямота• 27 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
У вас дуже дивне оточення.

Патріотка з дивану• 27 января 2024
Автор тут выход один:
- тогда позвони когда будут квартира и обеспеченность... а то у меня серьезные намерения!
Очень часто мужчина не хочет жениться конкретно на данной женщине и просто морочит голову.. мотив красивый ’я же ответственный и мне надо думать о будущем’ но тогда и голову не морочь! Будут деньги - позвони, а пока никаких женщин.. как у мусульман: нет денет - нет женщин! А то ВЫ надеетесь чего-то ждете, верите и тратитет время, а он (возможно!!) даже не видит в Вас потенциальной жены....
Ms. Сама прямота• 27 января 2024
Ответ дляСкажений гудзик
+++++ і подивіться скільки тут жінок які саме так мислять!!!
Патріотка з дивану• 27 января 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Смотрите и на других мужчин!
Возможно этот ВООБЩЕ не готов к браку.. причин может быть ВАЛОМ, мы тут только предполагаем.. Но, ничего серьезного на него строить не стоит.. любящий не рубит с плеча... Он в поиске и ему брак не нужен.. или пока или вообще.. (мы тоже не знаем).
Коник-стрибунець• 27 января 2024
Ответ дляЛика-прилипка
вы с ним вообще говорили о совместном будущем? вы женаты? Если нет - тогда ему вопрос ребром, женится можна и сейчас, заработаете вместе на квартиру, потом уже дети
БолеИменее• 27 января 2024
Ответ дляМушля з Криму
Обычно такие живут с удобной женщиной ,копят на жилье ,машину .
Это же для нас и т.д.
Она уши развесила ,а потом он покупает квартиру и женится на другой и дети один за одним
Обично такі будують кар´єру і гуляють, а потім одружуються. Нема таких серед знайомих, яеі від жінки до жінки бігають. В мене немає. Але розумію, що вони є.
В любому випадку, мужик повинен дбати про родину, і не с порожнього міста починати сім´ю. А хоч роботу найти, яка забеспече родину. До речі, я і про жінок так думаю)) Зкласти лапки і сісти на шию, то вже не партнерство.
Бува і таке• 27 января 2024
вы должны найти мужика сразу с квартирой.
шо не ясно ?
Шкварочка• 27 января 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Додайте десять років, він же ж хоче до 40 кар´єру будувати? Тоді якщо саме він вам потрібен, вам треба себе запитати, чи хоче я народжувати дитину в 38 років і що буде, якщо не вийде? Як я буду жити далі, якщо цей чоловік на мені за 10 років не одружиться і не створить зі мною сім´ї? Куди я зможу піти у випадку розставання з ним і яку фінансову подушку мені потрібно створити.
Напишіть відповіді на листочку і все добре обдумайте. Можливо, не так він вам і потрібен.
Майская киска• 27 января 2024
Я вышла замуж студенткой, он был военный. Жили в общаге. Родилась дочь тоже в общаге. Сейчас есть все - квартира, машина, дочь 17 лет и муж полковник. Если думать так, как тут пишут, то можно очень долго ждать и остаться потом ни с чем. Когда любят, создают семью
БолеИменее• 27 января 2024
Ответ дляШкварочка
Або, як не влаштовує і немає поруч багатія, який одружиться, народжує в 28 від голодранця, і через два роки ми чекаємо тему від автора , мало заробляє, житла немає, ми на аренді, я в декреті, довбу йому мізки і він пішов до іншої)))
БолеИменее• 27 января 2024
Ответ дляМайская киска
В мене схожа доля на вашу, теж військового дружина, вийшла за молодшого лейтенанта ще , і теж полковник ) Але зараз молодь хоче все і відразу, і чуть які труднощі , то сварки і розлучення. Ми з чоловіком військові, на початку війни прийшло багато молодих і красивих дівчат о 30 років. Жодна не звернула увагу на лейтенантів, всім подавай в вищому звані, командні посади. Ходять дідів охмуряють. Жахливо дивитися на це.
Шкварочка• 27 января 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Та отож, автор нічого не написала, пропонує їй він одруження чи ні. В цьому велика різниця. Бо квартира, на яку він сам заробив, і квартира зароблена в шлюбі - це величезна різниця. Навіть якщо без дітей.