Будьте так ласкаві• 27 января 2024

Лімфовузли. Я вже тут питала.

Я не та вар´ятка яка завжди створює тут про лімфовузли теми. Але все ж одну чи дві вже створила. Минулого місяця і ще десь .
Передісторія. Перший раз підщелепні вузли помітила в травні в доньки. Лікар дивилась казала добре все, УЗД тоже без притензій, аналіз крові добрий. Чи вони приходили в норму до грудня не знаю, бо сказали що все добре і я заспокоїлась.
Потім в грудні знову помітила те ж саме. Знов УЗД , аналіз крові , та педіатр - сказала все ок. Донька не хворіла в той час, але одноразово піднялась температура до 37,7 і сама впала . І ось минулого тижня дивлюсь що ті гульки поменшали, на ощуп вони менші і при піднятті голови візуально тоже менші. Супер , я зраділа. Їх не було видно.

І от сьогодні вони знов стають помітні. Лікар не бачить проблеми, але мені ті лімфовузли не дають спокою. Скажіть, чи дійсно то може бути варіант норми? Бо я реально дуже хвилююсь
delphoto
автор Будьте так ласкаві • 27 января 2024
Ось

Іноді читаю що лікар щось не додивився, і все таке. І от думаю чому ті лімфовузли постійно такі? Випирають. І постійно то питання не дає мені спокою
Насторожує те, що минулого тижня в суботу вони зникли, коли донька задирала голову їх не було видно, а сьогодні знов вони стали помітні. Не буду ж постійно до педіатра дзвонити чи аналізи вдавати. Чи на УЗД по 3-4 рази вжрік на лімфовузли ходити. Тиждень були не помітні. І знов.
Тектологиня 80lv• 27 января 2024
Здається що це кульки повітряні номер два
Благоуханочка• 27 января 2024
Сходите к инфекционисту
Красавица писяная• 27 января 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3462244
Чи Ви розумієте як далеко зайшов Ваш психоз, що анонімно пишучи обманюєте щоб не подумали на Вас?
Ворую вкусняшки• 27 января 2024
Сходіть до інфекціоніста.
Які аналізи здавали ? Результати можете тут викласти тих двох аналізів?
Директриссимо• 27 января 2024
Есть простое правило: опасные лимфоузлы - это конгломерат наощупь, т.е. твердое. большое и неподвижное. И такое не ’появляется=исчезает’, оно если появилось, то давно и только расти будет.
У Вас ребенок-лимфатик, узлы реагируют первыми на любые воспаления, если лезут в районе шеи, то все орви ’с горлом’ и зубные проблемы будут давать лимфоузлы. Это нормально что они вылезают, они просто работают в авральном режиме когда есть воспаления. Плюс на худых детях они всего лишь визуально видны сильнее, вот и всё. Подрастет, нарастит мышцы и жир и их просто не будет видно ни увеличенные ни обычные.
Перестаньте множить свою тревогу и тревожить ею ребенка, делая из нее больную - прочтите физиологию лимфатической системы и успокойтесь.
Это все я пишу как мама ребенка- всю жизнь лимфатика
Ответ дляВорую вкусняшки
Сходіть до інфекціоніста.
Звичайний аналіз крові, всі показники в нормі

Ворую вкусняшки• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Що значить звичайний?
С формулою чи без?
Ви можете тут викласти їх?
Ответ дляДиректриссимо
Тобто якщо б щось погано було, то вони б не зменшились ніколи. Лише були б більше і більше.? Ні вони так до ре зменшились минулого тижня, цілий тиждень їх видно не було зовсім, навіть на ощуп були менші, зараз на ощуп чуть збільшились, але візуально знов видно стало.
Ответ дляВорую вкусняшки
Що значить звичайний?
С формулою чи без?
Ви можете тут викласти їх?
З формулою, не можу бо немаю тут їх.
Директриссимо• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Конечно меньше бы не стали - если узел малигнифицируется, то меньше он не станет, он меняет форму, размер и подвижность. Примите. что она лимфатик, на ней просто ВИДНО и всё.
У Вас онкофобия - перестаньте мацать эти узлы бесконечно, Вы ребенка в стресс вгоняете.
Ворую вкусняшки• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
З формулою, не можу бо немаю тут їх.
А де маєте?
Ответ дляДиректриссимо
Але є якщо реагують на якусь інфекцію то певно мало б бути якесь Орв , а його немаю .
Донька й справді худа. І от я не знаю чи ті лімфовузли збільшувались до її 12 років, бо помітила саме в 12. А до цього не знаю
Ворую вкусняшки• 27 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
+ Мені здається у автора синдром Мюнхаузена
Не перша тема про лімфаузли в дитини. Якщо перечитати, то там ну дуже навʼязливі думки.
КучМала• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А ви лише Орві як інфекцію знаєте?
Я б з такою мамашою вже би з розуму зійшла
КучМала• 27 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Та там не тільки Мюнхаузен
Ворую вкусняшки• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви здавали кров на стерильність, Торч інфекції?
Вам в попередній темі радили ці аналізи.

Ответ дляВорую вкусняшки
Мені такого ніхто не радив
Ворую вкусняшки• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Наприклад наявність токсоплащмозу дає збільшені лімфатичні вузли.
Що ви ще робите, крім того, що без кінця задрвбуєте дитину?
Ворую вкусняшки• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мені такого ніхто не радив
Ну як не радив.
Якщо радив.
Я памʼятаю ваші теми про лімфаузои.
Вам там не один раз казали здати аналізи на Торч інфекції та кров на стерильність
Директриссимо• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Что было сто лет назад никто не знает и НЕ НАДО это знать, важно состояние на сейчас, а сейчас ничего с ней нет плохого.
И мы понятия не имеем что там в орагнизме происходит, далеко не на каждую инфекцию иммунитет дает системный ответ - не считает нужным возбуждаться, но при этом местно в районе узлов может что-то происходить. ОТ лезущего зуба, то просто першащего горла.
Еще раз: оставьте ребенка в покое и лечите свою личную тревогу - Вы вредите девочке этим поведением.
Ворую вкусняшки• 27 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Я чомусь впевнена, що аналіз крові ніхто не робив, узі теж
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну як не радив.
Якщо радив.
Я памʼятаю ваші теми про лімфаузои.
Покажіть де? Мені такого не радили, це не були мої теми
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну я виправдовуватись не буду.
Ворую вкусняшки• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
:)
Ответ дляДиректриссимо
І скажіть як взнати що дійсно лімфатик?
Директриссимо• 27 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
І скажіть як взнати що дійсно лімфатик?
Больше никак - только по вот такой картине регулярно выпирающих-пропадающих узлов, которые при этом подвижны, безболезненны и похожи на гроздь винограда.
Анализы у лимфатиков всегда в норме потому что это не патология, а просто особенность.
Ответ дляДиректриссимо
Так, вони такі подовгаті. Не круглі. Рухаються, не болючі. Тобто то норма що вони більшають і меншають, дякую. Бачите всі накинулись , але ні один лікар мені не пояснив так як ви