Фрикаделька• 27 января 2024

Много ли действительно фригидных?

Существуют ли действительно фригидные женщины, или, фригидность это "игра на скрипке тем кто напрочь лишен слуха"?!
Результат:
вже голосів: 48
23 (47.92%) Результат
9 (18.75%) Где, тут буи? Кака така фригид
8 (16.67%) Партнер не причем ,это моя осо
8 (16.67%) 50/50 по состоянию,настроению.
Коник-стрибунець• 27 января 2024
Жінок дійсно фрігідних мало, переважна більшість має психологічні проблеми, які заважають отримувати задоволення від кексу. Тобто необхідно працювати із своєю кукухою, це можуть бути травми, комплекси, низька самооцінка і багато чого ще.