Бамбарбия! Кергуду.• 28 января 2024

Як проводите ранок?

Улюблений ранок тижня - бо нікуди не потрібно бігти
Добре спала вперше за довгий час, смачно поснідала, вчора забрала посилку з НП - поміряла, що отримала, дуже задоволена.
Ще трохи полежу і буду займатись справами по списку
А що вас?
Спокійного всім дня!
Корсет_на_шурупах• 28 января 2024
Нарешті вчора доробили ремонт у ванній і туалеті. Сьогодні відмивала 🤣🤣🤣
Дуболом• 28 января 2024
Сплю. Почти. Мышу искали, не нашли.. вот думаю было или нет. Потом кто-то завтрак приготовит. И вот думаю может в горы поехать, погулять...
Самоучка• 28 января 2024
Ще лежу.
Кишмишная Мая• 28 января 2024
Працюючи
Кров з молоком• 28 января 2024
В мене ранковий секс, після ще заснули, ще валяюся в ліжку, чоловік готує сніданок
Не против• 28 января 2024
зараз сніданок і в зал піду
Зубожиння• 28 января 2024
Недавно проснулись. Пью кофе, ем тортик, смотрю на море
Лівий Локіть• 28 января 2024
каву п´ю
Залізний кіготь• 28 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Яка Ви молодець!
Я минулих вихідних взялась за ванну, яка чиста була - 4 години не стало. Але, завдяки пораді когось з дівчат, білі шви стали знову білими (хімія та керхер зі щіткою зробили свою справу).
Залізний кіготь• 28 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
каву п´ю
Який гарний вид! Це Ви на відпочинку чи там живете?
Эйфик Х• 28 января 2024
Встала, надела на пижаму пуховик и кроссовки и сходила купила пирожен.
Поела с чаем, сижу умиротворенная и довольная.
Эйфик Х• 28 января 2024
Пироженки кончились а чай остался. 😂
Рожева юбка• 28 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
каву п´ю
де це?? гарно дуже
АфродитаПетровна• 28 января 2024
Екзамени здаю на курсах, які відвідувала з Пн по неділю , без вихідних. З 9:30 до 18:30
Мрію про ванну і тепле ліжко
Автопортрет нурофена• 28 января 2024
У сина друг ночує. Встала, поставила прання, пішла в Сільпо з собакою, купила дітям на сніданок смачненьке. Пью каву, ще малі сплять, бо вночі грали в ігри.
Насолоджуюсь тим, що маю
люблю_тортики• 28 января 2024
Ем обед.Что то проголодалась.Хочу поехать в Метро,но не знаю,лень.