witu• 28 января 2024

Вітрянку чим змащувати?

Вітрянка у 16 річного підлітка. Хворіє третій день. З першого дня висип змащує пудер пліном. Деякі прищики починають лопатись, їх продовжувати змащувати пудер пліном ?чи вже не потрібно? Дякую за підказки)
N-natasha• 28 января 2024
Я бы сказала тем, чтобы не чесалось и шрамов не было.

N-natasha• 28 января 2024
*мазала
25_Oksana_25• 28 января 2024
Мы мазали корвалолом , он снимал зуд. А потом какой-то светлой жёлтой жидкостью.
ЛЮБА• 28 января 2024
Каламином своих мазала, он хорошо подсушивает и снимает зуд , старший как раз то же в 16 лет болел .мазала до тех пор пака последнее высыпание не подсохло , точнее сам мазался без уговоров , так как первые 2 дня было терпимо , а затем зуд усилился .
fdanna• 28 января 2024
В тому році перенесла вітрянку, мастила каламіном дня 3, поки нові пухирці з´являлись. Він добре знімав зуд.
Ametist• 28 января 2024
Розчином марганцовки
Лиза3105• 28 января 2024
Кастеллани прозрачный .