Крапипопка• 28 января 2024

Загорілася купити такі черевики. Як за ними доглядати?

Нубук. Натуральний. Часто лажу болотами. Ніколи не мала світлого взуття з нубуку. Ціна 1500,lasocki. Чи не вартує?
Простоваля• 28 января 2024
это в грн? вроде норм. если в евро, то не надо)
Країна мрій• 28 января 2024
Станет разводами, не любит быть мокрой
автор Крапипопка • 28 января 2024
Ответ дляПростоваля
В грн звісно, останній розмір, знижка)
Бжоли-бандерівці• 28 января 2024
Фірма так собі, суджу по дитячим.
автор Крапипопка • 28 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Фірма так собі, суджу по дитячим.
Я маю багато їхнього взуття, дууууже задоволена
Колдунья-вещунья• 28 января 2024
Нужны защитный спрей, очистительная пена, что там ещё, уже не помню для нубука.
Акуна_Матата• 28 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Фірма так собі, суджу по дитячим.
Мене тут теж відмовили від дитячих свого часу)
Работать надо• 28 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Фірма так собі, суджу по дитячим.
Я тоже имею такой себе опыт. Подошва квакает при ходьбе, размер на одну ногу не подошёл
Бжоли-бандерівці• 28 января 2024
Ответ дляКрапипопка
Можливо в дорослих моделях якість краща) Дитячі - повне розчарування.
Куратор дебошей• 28 января 2024
Це головняк а не черевики
энциклопУдия• 28 января 2024
Поганий виробник.
Божа кульбабка• 28 января 2024
Є вірогідність, що в цьому місці така модель буде сильно натирати ногу. Не ергономічні на вигляд.
Сільський ансамбль• 28 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Фірма так собі, суджу по дитячим.
В доньки класні з серії Young, дорослі також краще ніж очікувала.
Бжоли-бандерівці• 28 января 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Я брала сину зимові черевики і кросівки. Виявилася незручна колодка і швидко втратили пристойний зовнішній вигляд, хоча ща взуттям доглядаю ретельно.
120-120-120 (не худею)• 28 января 2024
автор, что это за сайт с такими ценами, скажите, пожалуйста
Ашолюдискажуть• 28 января 2024
В мене такі чорні, але іншої фірми. Мені дуже подобається модель. Але скажу, що я багато не ходжу по вулиці і не щоденно в них.
Шалена невинність• 28 января 2024
Ответ дляКрапипопка
у меня похожие этой фирмы. Спасает высокая подошва
Грибной_Дождик• 28 января 2024
Мое мнение - это ботинки для автоледи чтобы ездить по ТЦ. Иначе вы задолбетесь за ними ухаживать. Плюс нубук имеет свойство затираться и лосниться, на темном хоть не так видно, а на светлом караул. Для меня нубук в уходе хуже замши.
Кнопкотиць• 28 января 2024
Lasocki - только после примерки.
У них странная размерная сетка и колодка.
У меня нога стандартная, но высокий подъём. Бывает, что одна модель, но мой стандартный 39тый, слегка мал, беру 40 - пятка вываливается.
Попадается у этой марки мягкая, удачная, удобная и стильная модель, но не часто.