Не виправдовуюсь• 28 января 2024
У ребенка после ковида температура 37,2 вторую неделю
У ребенка был ковид. Из симптомов нос заложен и температура 37,2-37,3 в среднем..Нос уже нормально давно, а температура сегодня уже 12 день такая. Что делать? Это означает, что иммунитет не справляется и не может побороть? Анализы в норме
фрау Гітта• 28 января 2024
Нормально, все що до 37.5 рахується нормою, таке може після хвороби бути до 25 днів
Не виправдовуюсь
• 28 января 2024
Ответ дляфрау Гітта
І що нічого не робити? В школу завтра не йде. А на вулиці просто гуляти можна?
фрау Гітта• 28 января 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Гуляти на вулиці можна і з температурою 38.
Ні, нічого, багато рідини, щоб організм відновлювався. Після ковіду це часта історія
После 18• 28 января 2024
У моего такое же. Но ковида не было. Анализы в норме. Никогда такой температуры не было раньше.
После 18• 28 января 2024
Ответ дляфрау Гітта
Вы сами пробовали гулять в мороз с температурой 38?
После 18• 28 января 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Мне врач говорил , что до месяца такое норма
Именно после ковида или могут быть и другие причины?
Гарантую неперелевки• 28 января 2024
Ответ дляПосле 18
Речь именно о пост ковиде
Наездница• 28 января 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Просто жити. Це нормальна температура. Звідки ви взагалі знаєте про ті 37,2? Чого ви її міряєте?
Не виправдовуюсь
• 28 января 2024
Ответ дляфрау Гітта
Дякую!
Не виправдовуюсь
• 28 января 2024
Ответ дляПосле 18
А довго?
Не виправдовуюсь
• 28 января 2024
Ответ дляНаездница
Почали міряти, коли мій тест показав +, в той день з´явились симптоми і у дитини. І ось тепер міряю
Наездница• 28 января 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Навіщо?
Перша на селі• 28 января 2024
Автор, можна в вашій темі?
Переболіли ковідом,потім зразу грип а. Теж темп 37,2-37,3. Ще є кашель. Слабкість. Чи варто турбуватся? Лякає пневмонія(
Перша на селі• 28 января 2024
Ответ дляНаездница
Мій син,наприклад, відчуває таку темп і йому не добре
Наездница• 28 января 2024
Ответ дляПерша на селі
Автор, можна в вашій темі?
В вашому випадку я б сходила до лікаря. Не через температуру а через слабкість.
Наездница• 28 января 2024
Ответ дляПерша на селі
А у автора відчуває нормально. І не має ніяких симптомів. Тому я питаю не вас а автора
Не виправдовуюсь
• 28 января 2024
Ответ дляПерша на селі
Автор, можна в вашій темі?
А лікар слухав? Я просто викликала лікаря, він сказав все добре..слабкість теж дуже сильна у дитини і у мене залишилась
Перша на селі• 28 января 2024
Ответ дляНаездница
Вибачте,що відповіла))
Не виправдовуюсь
• 28 января 2024
Ответ дляНаездница
Навіщо?
Щоб збивати, якщо висока. Це логічно
Перша на селі• 28 января 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Слухав,не чує нічого. Мама моя після аовіда має пневмонію ( яку до речі,лікар не прослуховувала, а кт показало).
Але ми не в Україні, тож трохи складно з лікарями((
Не виправдовуюсь
• 28 января 2024
Ответ дляПерша на селі
А у мами які були симптоми?
Перша на селі• 29 января 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
А у мами які були симптоми?
Кашель,слабкість,потіла дуже і ’температурні свічки’.
Не виправдовуюсь
• 29 января 2024
Ответ дляПерша на селі
У нас кашлю просто не було. У мене і температури не було. Але я теж боюсь пневмонії. Лякає саме страшенна слабкість