Вони хочуть дати можливість через 3 роки подаватись на громадянство. Умови - високий рівень знання мови, звісно досвід роботи та волонтерство. Що думаєте?
Я вже думаю, що навіть мені це цікаво. Дівчата, які живуть в Баварії - як вам там взагалі? Особливо з дітками.
Moon shine• 29 января 2024
Ответ дляSara Ice
Да? А як ваш друг пояснює причини 2 громадянства?
його слова- Європа буде воювати.І не одна Германія. А нові люди,а саме жінки- це генофонд додатковий.Це жінки,які можуть народжувати,адже виїхали жінки з дітьми. Це прораховування на декілька кроків уперед.
Liebelebenn• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Ось думаю чи треба мені це (це ж переїжджати на три роки мінімум - тому це треба робити якщо є ціль там лишатись). З одного боку я вже знаю німецьку на рівні B2 та працюю в IT - теоретично не має бути проблем з роботою. З іншого боку - мені декілька років лишилось до громадянства США.
В Штатах я відразу можу сказати, що плюси - то гроші. Все інше - мінус. Небезпечно, не найкраще місто для дитини взагалі. Дуже дорого коштує страховка та освіта. От мені дуже цікава думка тих, хто зараз живе в Німеччині, чи жив тривалий час - поділіться, будь ласка. Плюси та мінуси.
Для себе і дитину обрала Німеччину, мене ’купила’ безкоштовна освіта для дитини. Малій 11, вчиться в 5му класі хорошої гімназії, оцінки 2-3, зважаючи на те що ми вчимо мову лише другий рік то все супер. Налаштовую щоб вчилася, старалася.
В США є друзі, можлива робота зразу в Індіанаполісі, але я не потягну сама навіть коледж не те щоб універ.
Тому Німеччина. Працюю, ще вчуся, додатково маленький бізнес. Дай Боже тільки здоров´я
Ответ дляMoon shine
Ну ви знаєте - це мої думки та слова, один в один прямо. Але я хотіла б помилятися, не бажаю їм війни
Moon shine• 29 января 2024
Ответ дляSara Ice
так ніхто не бажає. але.
Moon shine• 29 января 2024
Ответ дляSara Ice
Я так зрозуміла, що знайомий історик тієї пані говорив про подвійне громадянство в Україні
так. але і Германія не проти)) і спростила отримання громадянства.Це і податки для німців пенсіонерів.і додатковий генофонд у разі чого
Ответ дляSara Ice
Почему ?) Они с большим интересом по телевизору смотрели, как херячат ракетами по нашим городам, как сбрасывают бомбу на театр в Мариуполе, как гибнут солдаты на фронтах, как убивают мирных жителей....
Их это уже ДВА !!! года устраивает....
Сидят и ДВА ГОДА СМОТРЯТ, как одна маленькая страна истекает кровью ....
Если у них будет война - это ИХ вина.
Это они все это ДВА ГОДА допускают и не останавливают.
Их это уже ДВА !!! года устраивает....
Если у них будет война - это ИХ вина.
Moon shine• 29 января 2024
Ответ дляSara Ice
Нехай би я помилялася, але конкурс - то поки вони війни не бачили.
так,як буде таке як в нас.то всі консурси до сраки
Liebelebenn• 29 января 2024
Ответ дляxardin
Немцы заявили, что нация стремительно стареет.
Нужны мигранты, что бы обслуживать стареющих немцев , вкалывать и платить налоги!)
В Україні нація молодшає?
Сумно все і важко приймати рішення. Але дивлюся на нім.пенсіонерів і на наших - плюси нім.стстеми очевидні. Біженцям першого покоління завжди найважче, але і вдома не легше.
Мій дід пройшов війну, і все життя з болем згадував чому не перейшов до американців і не лишився в Європі. Уявляю наших дідів, пройшли зі зброєю по Європі, подивилися як живуть люди під гнетом ’буржуазії’ повернулися додому і їх зразу голодом морити, в Сибір, в сільське рабство без платні ще на 20 років
Moon shine• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Пояснення - залучення високо кваліфікованих спеціалістів.
Громадянство за 3 роки - це програма НЕ для шанувальників соціалу, а для тих, хто знає вільно німецьку , має спеціальність , яка затребувана у країні, може сам утримувати себе і родину, працює і сплачує податки.
І за таких людей йде боротьба не лише у Німеччині.
Передбачаю, що аналогічні програм будуть з´являтися і в інших країнах ЄС, як наступний / додатковий крок до digital nomad
ви знаєте,писала нижче. моя двоюрідна сестра поїхала з донькою у Германію. 2 років ще не пройшло.вони мають вже громадянство.ЯК? не знаю. біженства і прихистку не брали. Жили в якісь родині,оформлені як малозабезпечені. 2 паспорт є вже. мову мати здала на в1,донька на в2. От як вони отримали? купили? навряд чи. але він є. Знали значить законодавчі лазейки. мати не працює ці 1,5 р.живе на виплати малозабезпечених. 600 євро на двох з донькою.Доньці запропонували роботу.викладати математику.вона підтверджує диплом
Ответ дляMoon shine
Так, німці діють правильно, в інтересах своєї держави та своїх людей. Шкода, що ми для своєї країни не є цінними.(
Blacky_Mik• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Завжди дивуюся, як люди-перекотиполя, без потреби у батьківщині, можуть бути грамотними. Перекотиполізм - це ж абсолютно маргінальна риса, характерна для бідноти.
Ответ дляxardin
Их это уже ДВА !!! года устраивает....
Если у них будет война - это ИХ вина.
Их это уже ДВА !!! года устраивает....
Если у них будет война - это ИХ вина.
Я думаю трохи інакше, вибачте. Ми недалеко до лінії зіткнення , нас ледве не окупували на початку війни, то це хіба тільки провина Німеччини? Я не хочу їм війни.
к@реглазая• 29 января 2024
Ответ дляMarMarem
Германия через три-четыре года собирается воевать с Россией. Об этом заявлялось как: Через три года Россия может напасть на Германию и нужно быть готовыми. Вот они и раздают гражданство, чтобы выкак гражданин имели обязанность воевать за Германию.
У Германии в конституции записано, что граждани служат только ДОБРОВОЛЬНО. Здесь рожденный мальчик ничем не отличается в правах от девочки. И служить пойдет, только если САМ захочет. Не знаю точно, но смею предположить, что воюет здесь проф армия, а не мирное население.
Ответ дляLiebelebenn
В Україні нація молодшає?
Все относительно!)
В Украине тоже есть пенсионеры с ОООчень большой пенсией!)
И в Германии полно бедных....
’ в Германии считаются бедными 15,8% жителей. В абсолютных цифрах это 13 млн человек. В группе одиноких граждан к малоимущим относятся уже 26,8% населения.’
Понятно, что в Украине их бедность - это средний класс....
И да - в Украине ’ пенсионные выплаты от государства получает 10 539 968 человек’
11 млн пенсионеров в стране . Если миллионов 20 всего населения здесь осталось ....
Получается - каждый второй житель в стране - пенсионер....
И в Германии полно бедных....
Ответ дляbibico
У німців, щоб ви знали є вислів: за все, що для тебе безкоштовне, просто раніше заплатив хтось інший
Медицину оплачує страховий фонд, внески в який робить кожен працюючий ( до речі, немало) та пенсіонер навіть з пенсії. В минулому році прийняли закон, згідно з Ким вищі заклади вирішують суму оплати за семестр з студентів-громадян не ЄС. Наприклад, Мюнхенський технічний університет призначив таку плату більше 2000 євро за один семестр.
До того ж, політична та економічна ситуація швидко змінюється зараз.
Автор, ви живете в світі ілюзій.
.
Автор, ви живете в світі ілюзій.
.
И они ничего не делают без выгоды для себя , сейчас пораздают гражданство и внж , чтоб за них воевали
Ответ дляSara Ice
Вы знаете, что ракеты, которые летят по нам сделаны на американских микрочипах 2023 года выпуска?)
Это факты.
НЕ желайте!)
Это факты.
НЕ желайте!)
Ответ дляValentina shop2020
Да, у нас Украина супер,??? У нас так все угробили,что страшно ходить по улицам,ездить по мостам,в переходах плиты бетонные падают и это Киев,а вы рассказываете про страх где то,смотрите здесь
А вы только крайности рассматриваете ?
Германия тоже не лучший вариант , кроме нее есть и другие страны .
Ответ дляAnnaOst
Ну через три роки то для тих у кого особливі успіхи в інтеграції, ви їх ще попробуйте доведіть. А через 5 років тепер усі можуть претендувати. Єдине що немає офіційного коментаря чи входять в ці 5 років роки, прожиті по 24 параграфу. Але так, народ хто працює масово намагається перейти на робочу візу чи блау карт. Міграційні правда всім відписуюь ’сидіть на тимчасовому захисті до березня 25’.
Параграф не входит , уже сказали .
Ответ дляSo_so
Потому что тут ненавидят выехавших и мечтают, что их выгонят из стран пребывания.
Им невдомёк, что к Германии прогрессирует старение населения и им очень нужны люди.
Все наши кто захотят, останутся, получат гражданство и будут прекрасно жить.
Такое разочарование)
Прекрасно жить , отдавая большую часть за аренду ?
Цирк , вы не сравнивайте оллинклюзив социал и жизнь самостоятельно.
Ответ дляSara Ice
Да, якийсь сюр. Начебто де там війна в Німеччині та Англії? Спочатку думала, що всі ці заяви розраховані на внутрішнього виборця, а зараз - хз. На погані думки наштовхує саме крок Німеччини щодо набуття гром. Нехай би я помилялася, нікому не хочу війни.
За Англию и так уже все украинцы обязаны воевать
Ответ дляMoon shine
Я не знаю як,але знайомі поживши 1,5 роки в Германії,вже мають громадянство. Ні біженства,ні прихистку не брали. Жили за свої,потім місцева родина оформила їх як малозабезпечених,виплати отримують. Донька здала іспит мовний на В2. Матір на В1. Громадянство мають вже.
Вы перепутали , через 1,5 месяца
Ответ дляк@реглазая
Хай би ви краще праві, але повірте, держава за необхідності знайде всі важелі впливу на своїх громадян, якщо буде така потреба. А тим більше Німеччина!
Ответ дляк@реглазая
Начнется война и будет та конституция на паузе , не знаете таких случаев ?)