Я_в_декрете• Изменено 29 января 2024

Бачили новий закон про громадянство Німеччини?

Вони хочуть дати можливість через 3 роки подаватись на громадянство. Умови - високий рівень знання мови, звісно досвід роботи та волонтерство. Що думаєте?

Я вже думаю, що навіть мені це цікаво. Дівчата, які живуть в Баварії - як вам там взагалі? Особливо з дітками.
Лена• 29 января 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну через три роки то для тих у кого особливі успіхи в інтеграції, ви їх ще попробуйте доведіть. А через 5 років тепер усі можуть претендувати. Єдине що немає офіційного коментаря чи входять в ці 5 років роки, прожиті по 24 параграфу. Але так, народ хто працює масово намагається перейти на робочу візу чи блау карт. Міграційні правда всім відписуюь ’сидіть на тимчасовому захисті до березня 25’.
А зачем они на этом настаивают? Я думала им же лучше, если люди будут спрыгивать с 24-го п.

AnnaOst• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Ось думаю чи треба мені це (це ж переїжджати на три роки мінімум - тому це треба робити якщо є ціль там лишатись). З одного боку я вже знаю німецьку на рівні B2 та працюю в IT - теоретично не має бути проблем з роботою. З іншого боку - мені декілька років лишилось до громадянства США.

В Штатах я відразу можу сказати, що плюси - то гроші. Все інше - мінус. Небезпечно, не найкраще місто для дитини взагалі. Дуже дорого коштує страховка та освіта. От мені дуже цікава думка тих, хто зараз живе в Німеччині, чи жив тривалий час - поділіться, будь ласка. Плюси та мінуси.
Німеччина для айтішників не альо
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляValentina shop2020
Да, у нас Украина супер,??? У нас так все угробили,что страшно ходить по улицам,ездить по мостам,в переходах плиты бетонные падают и это Киев,а вы рассказываете про страх где то,смотрите здесь
Так, в нас в Україні все супер. І тема, взагалі, не про це?
AnnaOst• 29 января 2024
Ответ дляЛена
Бо зараз колапс у них в міграційних службах почнеться) вони ще від видачі внж українцям не відхекалися
Лена• 29 января 2024
Ответ дляAnnaOst
Потому решили никак не документировать продление?) Сказали, что автоматом всё продлено, и не ходите сюда больше)) в АБХ. А у меня на работе требуют именное доказательство продления ВНЖ.) Вот, выпрашиваю)
Лена• 29 января 2024
Ответ дляAnnaOst
А вы как думаете, есть ли смысл переходить на рабочую визу? И правда, входят ли годы на 24-м п. в эти необходимые 3 года?
Распродажа СП• 29 января 2024
Ответ дляСерпневе кошеня
що саме стрьомно? соцзахист? ставлення до людей? рівень життя середній всього населення, а не тільки верхівки, покупна спроможність населення?
знайомій зробили безкоштовно операцію по заміні тазового суглоба. з дитинства проблему має. свекруха кілька років тому в Україні впала взимку, потрібна була така сама операція. 3500 баксів треба було вийняти і покласти (і так, саме баксів, не гривень).
То добре, поки знайома там не працювала й не платила податки, то «безкоштовно» їй вийшло. За податки корінних.
З нашою любовʼю до халяви там важко на повноцінних началах
Blinking_Star• 29 января 2024
Сидіть в США, я жила там, зараз в Німеччині, через роботу. Якби не робота, і даром би тут не жила, жахлива країна.
Inanna• 29 января 2024
Ответ дляBlinking_Star
А вам вона чим не вподобала?

AnnaOst• 29 января 2024
Ответ дляЛена
Та ніхто ж не знає! Міграційні адвокати українського походження відповідають що якщо виходити з написаного то так. А від уряду коментарів не було. В будь якому разі на громадянство немає переходу з тимчасового захисту. Спочатку треба отримати інший вид внж, потім з ним подаватися на громадянство. От звідси і кіпіш чи бігти тим хто працює і переходити вже чи немає сенсу смикатися
So_so• 29 января 2024
У меня подруга живёт в Баден Вюртемберге, она, муж и трое детей. Они очень довольны, особенно возможностям для детей. Старший мальчик имеет сложности по неврологии, тут учился в спец школе. Там просто космос, увлекся плаваньем, включили его в команду, учится что-то типа кулинарного колледжа, нашел подработку в ресторане. Жизнь у ребенка кипит, его все поддерживают, с немецким пошло легко.
Подруга моя на седьмом небе от счастья.
С младшими девочками так вообще легко, они уже ушли из интеграционных классов, обе умнички.
Blinking_Star• 29 января 2024
Ответ дляInanna
А вам вона чим не вподобала?
Бюрократія на всіх рівнях, технології застрягли 50 років тому, медицина - по 4 місяці чекати візита до лікаря за власні гроші, зацикленість на екології, відсутність кондиционерів, при тому масове паперового листування та упаковки. Німці дуже закриті, погано відносяться до іноземців.
Лена• 29 января 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну да, обидно как-то. Чем работа на параграфе отличается от той, что не на параграфе.. налоги платятся, интеграция в процессе.. а потом выяснится, что года на параграфе не входят и всё по новой(
Inanna• 29 января 2024
Ответ дляBlinking_Star
А куди б ви переїхали?
Blinking_Star• 29 января 2024
Ответ дляInanna
А куди б ви переїхали?
США, я уже написала. Нажаль, не маю можливості.
Киев_Елена• 29 января 2024
Ответ дляСерпневе кошеня
’Крім того, з´явилися нові жорсткі вимоги: тим, хто підтримує расизм, антисемітизм та інші дискримінаційні, людиноненависницькі погляди, шлях до громадянства має бути повністю закритим.’ - це не про наших людей, де кожен другий не толерує геїв елементарно.
Адекватные люди и не будут говорить на широкую публику ’я не люблю геев и т.п.’. А в гейпарадах участвовать никто не заставляет) в чем проблема?
inresta• 29 января 2024
Ответ дляОльга255
Бесплатной медицина кажется только пока не работаешь и тебе страховку оплачивает социал
А когда посчитаешь какую сумму в год отдаешь на «бесплатную медицину», то покрытие операции даже в несколько тысяч долларов все равно себя не оправдывает.
Я правда пока не понимаю как считать нормальным, что я плачу условные 400 евро в месяц (почти 5 тыс евро в год) за то, чтобы я полгода ждала возможности попасть к дерматологу. За такие деньги в Украине меня бы уже главврач лечил))
а что такого ?
если з/п 3000 евро/мес, то почему и бы не заплатить 400 евро
Inanna• 29 января 2024
Ответ дляBlinking_Star
Да, меня попускало после их сортировок месяца 2)
Юля Неюля• 29 января 2024
Ответ дляСерпневе кошеня
Кто-то держит тут?
Чемодан-вокзал-Берлин

Blinking_Star• 29 января 2024
Ответ дляinresta
а что такого ?
Ви в курсі, що 3 тис. - це дуже велика з/п? Середня менше 2 тис. З них оренда житла родині 1 тис, от і рахуйте далі. Всі біженці думають, тут медом намазано. Спробуйте не на соціалі пожити, прозрієте.
So_so• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Я не розумію чому такі смайли? Погугліть - громадянство Німеччини - 3 роки. Вони спрощують процедуру отримання громадянства і мені, як мамі, це цікаво.
Потому что тут ненавидят выехавших и мечтают, что их выгонят из стран пребывания.
Им невдомёк, что к Германии прогрессирует старение населения и им очень нужны люди.
Все наши кто захотят, останутся, получат гражданство и будут прекрасно жить.
Такое разочарование)
Kupiryukzak• 29 января 2024
О, нет, какое гражданство. Хоть бы хватило терпения до конца войны здесь пробыть.
Киев_Елена• 29 января 2024
Ответ дляAnnaOst
Німеччина для айтішників не альо
Смотря какая сфера, для тех кто работает на автомотив - очень даже альо)))
Sara Ice• 29 января 2024
А ви не думали, в чому причина пришвидшеного надання громадянства ЄС? Напевно, є причина, не просто так Німеччина таке робить.
angel4ever13• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Ну чому? Медицина на високому рівні та безкоштовна, освіта також. Про столицю я і не казала :) Мені цікава Баварія.
да, да высокий куровень медицины, только пока приема врача серез несколько месяцев дождешся можно кони двинуть
Inanna• 29 января 2024
Ответ дляSara Ice
Почему, ваша версия?
Sara Ice• 29 января 2024
Ответ дляInanna
Почему, ваша версия?
Не бажаю війни Німеччині, але в разі чого - мобілізаційний ресурс. Німці не підуть воювати, інша справа наші. Інших варіантів не бачу, бо до війни робочі руки Німеччині також були потрібні, але пришвидшеного набуття громадянства не було.
Vitamina1407• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Может ви з села чи маленького міста,то звісно вам Німеччина це райська країна.
Inanna• 29 января 2024
Ответ дляSara Ice
Чего то перспективы не радужные в мыслях у многих. И Джонсонюк призвал подопечных записываться на службу . Как то все это не хорошо пахнет, если чесно
Sara Ice• 29 января 2024
Ответ дляInanna
Да, якийсь сюр. Начебто де там війна в Німеччині та Англії? Спочатку думала, що всі ці заяви розраховані на внутрішнього виборця, а зараз - хз. На погані думки наштовхує саме крок Німеччини щодо набуття гром. Нехай би я помилялася, нікому не хочу війни.