Всех в сад• 29 января 2024
Ті хто замовляв на чорну п´ятницю в сша calvin clain ви отримали вже замовлення?
Дівчатка допоможіть, хто замовляв на чорну п´ятницю в сша calvin clain ви отримали вже замовлення? мій баєр каже що до сих пір не отримав замовлення -то морем довго то і ще десь . Не знаю що далі робити
фрау Гітта• 29 января 2024
Не Кельвин Кляйн, но авиа США получила только на прошлой неделе, заказанное в черную пятницу. Небольшой бонус))) там было почти 15 кг, куча переплаты, и скорость 0. Перевозчик Юкрейн Экспресс.
Так что море, по мне так, нормально.
Всех в сад
• 01 февраля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Так что море, по мне так, нормально.
дякую