Сіґеле-міґеле• 29 января 2024
После мучного тяжесть в животе и вздутие, что пропить?
KROX@• 29 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
углеводы не есть и на спорт ходить. Разово панкреатина 2-3 табл
ну зовсім же не можна не їсти вуглеводи, більшість місцевих овочів і фруктів нічим не можна замінити крім жмені вітамінів :)
KROX@• 29 января 2024
автор, вашому кишківнику скоріш за все дуже не подобається глютен, пора відмовлятись.
алергічні реакції в кишківнику призводять до аутоімунних захворювань, з якими потім складно боротись
Кумедний ґудзик• 29 января 2024
Ничего,подождать пару часов,само пройдет.и маловероятно,но все же,сдайте анализы на переносимость глютена,со мной в неврологии женщина лежала,с повреждением мозга от глютена,а вначале просто поносы,тяжесть была.но это маловероятно
Забризкана водою• 29 января 2024
Від тяжкості, я жуйку жую, виділяється шлунковий сік і перетравлює все, але це так разові швидкі методи.
Сіґеле-міґеле
• 29 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ох блін, це ви с ранку наперлись ?
Не звечора)
Несемо світло разом• 29 января 2024
Зменшити кількість їжі з пшеничного борошна, особливо дріжджове тісто.
Вакцениро Вона• 29 января 2024
Ответ дляKROX@
если после мучного тяжесть значит Вы едите их слишком много/часто. Когда углеводы потребляются в меру тяжести от них нет, вот и всё
KROX@• 29 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
та мені не можна взагалі мучне, у мене підтверджена алергія на глютен :)
але якщо з´їм два яблука то важкості нема а пирдафоню норм так :)