Патика-мотика• 29 января 2024

Ситуація з чоловіком. Потрібен погляд збоку

Півроку тому познайомилась з чоловіком ( мали спільне хобі). Він на 11 років старший і занадто відсталий від життя,як на мене. Сказала, що не хочу продовжувати спілкування, оскільки хочу сімʼю, дітей, а з ним не бачу майбутнього. Після чого він мене задовбує по телефону, каже що теж хоче сімʼю, але одружуватись не буде, тільки якщо народжу від нього 2 дітей🥵🥵. Йому 47. Ігнорую, але він продовжує діставати з різних номерів. Добре що не знає де живу хоть
Николай-b526• 29 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
У меня муж старше на 12, умный, абсолютно в трендах, крутой мужик
Правда сейчас безработный как и я))))
от и я говорю..шо ум до добра не доводит!)))

Тумба-юмба• 29 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
Прорвёмся) где мы только не были) сегодня вот с постели даже не вылазили)))))
автор Патика-мотика • 29 января 2024
Ответ дляАнонимушка
не блокуєте, бо черга за вами не стоїть?
Ви читали взагалі моє питання? Кажу ж з різних номерів дзввонить
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
І зараз в свої 40 я дуже розумію Аллу Борисівну)))
Молоді геї стали подобатися? Маякніть Юріку
Трактор Віка• 29 января 2024
Ответ дляПатика-мотика
Посилайте його одразу. Ви мабуть його вислуховуєте от воно і дзвонить
Трактор Віка• 29 января 2024
Ответ дляПатика-мотика
От всі по черзі і блокуйте
Донька подруги• 29 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Автор, ніколи не одружуйтесь з старшим ,ніколи. Чоловік має бути молодший! Навіть одноліток не то.
Кому как. Лично я предпочитаю мужчин старше себя
Братья Капли• 29 января 2024
Ответ дляПатика-мотика
Та які умови він може виставляти? Я не розглядаю його всерйоз навіть. Нах мені старпер який навіть весілля не хоче. Скоро інсульт розібʼє, а мені доглядай його замість своїх дітей
’Ти мне роди, а я перезвоню’ - щось із цієї опери)))