Сумчатая кошка• 29 января 2024
Мій колишній зраджує своїй нинішній
Мій колишній зраджує своїй нинішній хоча разом вони тільки трохи більше року. Вона звичайно ж не знає про це. Я думаю тут працює принцип "горбатого могила справить"
За ким я буду?• 29 января 2024
Если он изменял Вам с нынешней ,радуйтесь, она получает по заслугам сейчас.Если он изменяет ей с Вами, боюсь, что их отношениям конец.
Сумчатая кошка
• 29 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
так с хаты выгоните!!!)))
Ви цікавий) так він же з нею у відносинах і живе. До чого тут мій дім ?
Сладко-соленая• 29 января 2024
Так само. Живе у нової дівчини майже два роки, а ще рік тому побачила його на сайті знайомств, шукав подружку і не визнавав, що має дівчину
Срочнокпсихологу• 30 января 2024
Ответ дляКастрюлька
неудачник в мквадрате
100%
І саме головне в нього все було для гарного життя.Але ж ні , треба все пересрати.
Я зробила висновок , що є люди які не можуть просто бути щасливими і насолоджуватись життям .Голка в жопу коле 🤦♀️