Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
Ответ дляE-ducate
Мене.
Як можна так методично і наполегливо пиляти гілку, на якій сидиш? Який же ж мінімальний інстинкт самозбереження має спрацьовувати
А то что? Ну, сдаст страну, сам с семьёй свалит подальше, будет ещё мемуары издавать: как я проср#л Украину. И ещё Нобелевку за что-то там дадут. Ни он, ни его семья, ни ближайшее окружение не пропадут, соломки они себе давно подстелили. А дальше, как у Людовика: после нас, хоть потоп.
diamond_shop• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Тим часом, Гончаренко пише, що це правда.
Не те, щоб надійне джерело , але ще одне
Гончаренко ганяє цю інфу третій місяць
АлександраА• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Зеленський підписав наказ про звільнення з посади Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на власні джерела.
За їх даними, наказ ще не було оприлюднено. Наразі тривають консультації з іноземними партнерами.
⚡️Валерія Залужного зняли з посади Головнокомандувача ЗСУ.
Цю інформацію 24 Каналу підтвердили в оточенні Залужного.
Рыли под него, рыли
Есе в журнале Экономист не понравилось видите ли
И рейтинг большой доверия в опросах
Рыли под него, рыли
И рейтинг большой доверия в опросах
Цензор вже видалив статтю.
Зараз ще раз перепровірю.
Obuvok_Kate• 29 января 2024
Буде новый головнокомандувач, котрий приведе Україну до перемоги. Залежному требо відпочити! Не робіть собі ідола дівчата
karpenko73• 29 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні, як і міністру охорони здоров’я бути лікарем. «Дякуючи» рехформам шоколадного в нас посади міністрів стали політичними посадами, а не професійними.
А шо там, у вас, в Америках, все по профессии работают?
Или министр это менеджер?
Блин... Вот всё заграничные, скройтесь
Или министр это менеджер?
Блин... Вот всё заграничные, скройтесь
Ответ дляKozaNostra_I
Как-то здесь мной уже писалось, 3 месяца назад в ноябре...Залужный пойдёт в политику, чтобы принять сложное решение по окончанию войны, для которого требуются высокий авторитет среди военных. Сейчас ему будут поднимать политический рейтинг как несправедливо репрессированному. Он будет следующим президентом Украины.
Он закончит войну ? Как ?
Ответ дляnasty_
Шо за тема, не знайшла в топі?
Ответ дляdiamond_shop
хто йде в політику? Залужний? та для таких розумних він вже сто разів казав, що його не цікавить політика, а от порохоботи дуже хочуть його затягти до себе в партію, піаритися на ньому та виграти вибори таким чином
та забудьте вже за порохоботів. у нас надооовго нові-чесні-зелені., з якими так цікаво жити.
RaminaSonne• 29 января 2024
Ответ дляE-ducate
Мене.
А хто йому що зробе?
Ответ дляKozaNostra_I
Після війни треба президент - економіст
АлександраА• 29 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Да потому что идут консультации еще
Есть пост мин оброны
А статтю мені вдалося відкрити...