Питання в темі. В телеграм-каналах пишуть, що Залужного зняли, якщо це правда, то...
Ответ дляSoufit
Не допускаєте , що частина тих голосів була накручена, як у Яника в 2004?
Бо слабо віриться в таку кількість. Серед мого чисельного абсолютно різноманітного оточення, майже всі за Пороха збирались голосувати. Навіть в селі.
Ну ви серйозно? Адмін ресурс і каруселі може використовувати тільки той хто при владі на момент виборів. У Зе був медійний ресурс і стадіон. Чому 75% повелися на той стадіон невідомо. І власними очима бачила бюлетені в урнах.Так там майже всі були за Зе, крім наших з чоловіком
Ответ дляSoufit
Може це й були ті самі, які потім по кілька разів голосували на різних ділянках? Це просто моє припущення, я навіть не знаю чи зараз це можливо. Раніше автобусами возили по ділянках , скільки встигнуть ’виборців ’ за певних кандидатів чи партію
Після каруселів Януковича давно змінили захисну систему бюлетенів і спостерегачі на кожному участку були
Ответ дляSoufit
Не можу сказати,не знаю. Але майже всі знайомі,що голосували за Зе-тепер бідкаються-’Що ж ми наробили’...