Мошей ницца• 29 января 2024

Що зі мною щойно було?

Годину назад розумію що стає погано дихати.
Не серце, а ніби як між грудьми. І просто маленький кровточками ковтаю повітря.
Тиск 148 на 100.
За новину все пройшло , випила корвалтаб прострочений з машини. Бо раніше нічого такого не боліло.
Тепер думаю один раз - це серйозно? Чи це защемило було щось?
Вибачте тільки відійшла (;
автор Мошей ницца • 29 января 2024
За годину все пройшло.

Помилуйте мадам• 29 января 2024
Панічна атака?
автор Мошей ницца • 29 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Панічна атака?
Та ніби і не нервувала і не було нічого такого.
Пирожкиня• 29 января 2024
В мене так було, коли просквозила
автор Мошей ницца • 29 января 2024
Ответ дляПирожкиня
В мене так було, коли просквозила
Один раз?
Помилуйте мадам• 29 января 2024
Ответ дляМошей ницца
Та воно ж по різному буває
Взагалі сходіть до кардіолога та/або невролога, щоб виключити все
Якщо по їх частині все ок - то нерви)
ennSe• 29 января 2024
новини, невроз, психічний стан зашалів
Перша леді колгоспу• 29 января 2024
Сердце думаю,что то типа сбоя ритма
автор Мошей ницца • 29 января 2024
Ответ дляennSe
новини, невроз, психічний стан зашалів
Мені тільки 42. Щось геть хочеться старіти (

Блакитна устриця• 29 января 2024
Здравствуй, старость
автор Мошей ницца • 29 января 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Сердце думаю,что то типа сбоя ритма
Дякую, я ще сьогодні в залі була, але ж ходжу регулярно
автор Мошей ницца • 29 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Здравствуй, старость
🥹
ennSe• 29 января 2024
Ответ дляМошей ницца
це не про старість
ennSe• 29 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Здравствуй, старость
це нерви і психічний стан, кардіолог мені казала
Блакитна устриця• 29 января 2024
Ответ дляennSe
це не про старість
А как думаете она приходит,вместе с пенсией? Может климакс,а может одноразовая акция, кто может определить.
ennSe• 29 января 2024
грудная жаба, не треьа жити новинами негативними.
автор Мошей ницца • 29 января 2024
Ответ дляennSe
Дякую. Та намагаюся
Перша леді колгоспу• 29 января 2024
Ответ дляМошей ницца
У меня так когда то тахикардия проявилась и сбой ритма,но я конкретно душиться стала,вдох делать не могла,потом дыхание с пеной и полночи у окна сидела,воздух хватала
автор Мошей ницца • 29 января 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Блін (((

Принцепесочка• 29 января 2024
Если сбой сердечного ритма, то к эндокринологу и к кардиологу.
Тантрический кекс• 29 января 2024
Ответ дляМошей ницца
При панічній атаці зазвичай нічого такого й не відбувається. Автор, за описом - типова ПА
Тантрический кекс• 29 января 2024
Ответ дляМошей ницца
До чого тут старість? В дитини ПА й у 15 років були
Пэрисхилтонша• 29 января 2024
Може бути як нервове так і щось фізичне. Сходіть до лікаря на всяк випадок
Колишня муза• 29 января 2024
В мене таке час від часу буває, ніби збій у сердці ( відчуття таке), бракує повітря і взагалі дискомфортно. Вже років 5 час від часу так. Мабуть нерв якийсь.
ША! я прийшла!• 29 января 2024
На паническую атаку похоже. У меня когда была,то вообще было ощущение как будто сейчас умру
Пирожкиня• 29 января 2024
Ответ дляМошей ницца
Один раз?
Один, я злякалася, побігла до лікаря, вона призначила масаж
Леді Душка• 29 января 2024
Я тоже сегодня паническую атаку поймала((
Может день неблагоприятный, перемена погоды или магнитные бури.
Шла по улице, все было нормально, потом порыв ветра и знаете как бывает, ветер дует в лицо и ты как будто вдохнуть не можешь. И понеслась паничка, воздуха не хватает, дышу часто, сердце колотится, думала что умру сейчас.
Забежал в магазин, переключилось внимание и все стало нормально.
ЧупакабраЗеБест• 30 января 2024
Ответ дляМошей ницца
Один раз?
трудно сказать,все пишут про па, но мне больше похоже на какой то ларингоспазм.
автор Мошей ницца • 30 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Дякую, але я не кашляю і більше нічого такого. Але я хвилююся аби не серце
ЧупакабраЗеБест• 30 января 2024
Ответ дляМошей ницца
может и сердце, может и невралгия какая межреберная.
самое простое это проверить сердце. я б на вашем месте уже сейчас записалась.
у невропатолога - это уже дольше я труднее. дороже конечно будет.
но сейчас всем ПА ставят,АД прописывают и нахер с пляжа.