Червона калина• 30 января 2024

Як бути з житлом!

Купити в кредит житло, чи збирати невідомо скільки часу? Ціни дуже виросли і думаю, що ще будуть рости. Вторине житло не дуже хочу, бо це всеодно необхідно робити ремонт, краще в новобудові?
Результат:
вже голосів: 395
206 (52.15%) Купити вторине
103 (26.08%) Брати в кредит квартиру
86 (21.77%) Збирати на новобудову
Нагайна• 30 января 2024
Яке місто розглядаєте?

Вічний двигун• 30 января 2024
Ремонт робити при любому розкладі в любому житлі, особливо в перинному
Борщик• 30 января 2024
Смотря какой ещё тот новострой. Иногда строят из такое нечто из говна и палок, что реально лучше тот же хрущ.
автор Червона калина • 30 января 2024
Ответ дляНагайна
Яке місто розглядаєте?
Тернопіль
Кукарачка• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Тернопіль
Упадут цены в Тернополе. Собирайте дальше. И при ограниченных финансах я бы рассматривала только вторичку
Білка в колесі• 30 января 2024
Ответ дляКукарачка
А в связи с чем и когда упадут?
Кукарачка• 30 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
А в связи с чем и когда упадут?
Как война заморозится - так сразу и упадут

автор Червона калина • 30 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Так, але продають вторинне і розказують ( що продаємо з меблями, а там та меблі ще часів СССР лакові, лишають гівно і гемор для покупця) його все треба винести і вивезти той мотлох, а це копійочка велика
Міряно-переміряно• 30 января 2024
Ответ дляВічний двигун
ви помиляєтесь, в первинному треба не ремонт робити, а добудовувати, бо там взагалі нічого немає
Кукарачка• 30 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
И вложить цену ещё одной квартиры...
Білка в колесі• 30 января 2024
Ответ дляКукарачка
Ну то есть неизвестно когда и не факт, что упадут
Міряно-переміряно• 30 января 2024
Ответ дляКукарачка
И вложить цену ещё одной квартиры...
дуже залежить від первинної вартості квартири, в мене вийшло втричі дорожче, але то таке
Патика-мотика• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
ну и что,
в новострое еще нужно вложить $20000 в ремонт.
Так что шкафы вывезти это не самое страшное
Патика-мотика• 30 января 2024
только не кредиты
автор Червона калина • 30 января 2024
Ответ дляКукарачка
Щось не дуже ціни падають
Непогодка• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Тернопіль
Если вам дают кредит под 3-7%, то берите кредит
Кукарачка• 30 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Факт, что в Тернополе упадут
Карамбулкул• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
При покупке скажите что-бы квартира была пустая, пусть весь хлам забирают при продаже. Это же не трудно сказать
Міряно-переміряно• 30 января 2024
Ответ дляПатика-мотика
ну и что,
ну якщо ремонт в вашому розумінні, це поклеїти шпалери і покласти ліноліум, то так

Непогодка• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Выставите объявление «отдам даром» - заберут самовыносом. У меня так и мебель советских времен забрали, и даже ванну 100кг чугунную
Кукарачка• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Щось не дуже ціни падають
Потому что война не закончилась, и транши ещё заходят. Как только перестанут заходить- так все и начнётся.
Вот в киеве - не факт что упадут, могут даже вырасти, а в Тернополе- упадут по любому
А я кумедна• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Тернопіль
Моє рідне місто
ПочтальЁнша• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Так при купівлі ставте умову вивезення всього мотлоху.
Живчик-счастливчик• 30 января 2024
Ціни будуть рости, не можна бути впевненим у майбутніх доходах, який кредит?
Невгамовна сила• 30 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Робила капіталку в хрущовці і ремонт в новобкдові, друге простіше. Там ще стільки демонтажу! 2 рази машину наймала для вивозу брухту. А у новобудові сміття було не так багато і набагатотдешевше браои від 5ти мішків 25 грн за иішок, бо він машиною приїздив і завжди багато бадаючих. Ну і демонтаж вартує грошей, сама робота. Тому якщо міняти все, як я, проардку, підлогу, труби, то вторинний ремонт на 20-30% дорощий
В рот не ложи• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
То кажіть щоб звільнили 🤷‍♀️
Білка в колесі• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Щось не дуже ціни падають
Так війна триває, з чого їм падати?
Бабайко• 30 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
А в связи с чем и когда упадут?
Багато хто планує не планує жити в Україні надалі
автор Червона калина • 30 января 2024
Ответ дляКукарачка
Вторине ціни теж кусь кусь, якщо тільки не клоповник
Карамбулкул• 30 января 2024
Автор а вы вообще от куда? В другом городе жили или в Тернополе жили и снимали?