Червона калина• 30 января 2024
Як бути з житлом!
Купити в кредит житло, чи збирати невідомо скільки часу? Ціни дуже виросли і думаю, що ще будуть рости. Вторине житло не дуже хочу, бо це всеодно необхідно робити ремонт, краще в новобудові?
Результат:
вже голосів:
206 (52.15%)
Купити вторине
103 (26.08%)
Брати в кредит квартиру
86 (21.77%)
Збирати на новобудову
ВільнаНазавжди• 30 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Там в долларах автор поста написала.
Я тоже о долларах. Не о гривнах же. У нас 20тыс вышел ремонт в моей 2 комнатной хрущевке с техникой. Ничего особенного не делали. Это в 2017м было. Сейчас цены упали?
Помеха справа• 30 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Там в долларах автор поста написала.
ремонт однушки вторичка примерно 15 тыщ.. сейчас только дверь нормальная 1000 баксов и выше
Попельшка• 30 января 2024
Автор, я теж люблю тільки новобудови, але ви повинні розуміти, що ремонт в новобудові це ще мінімум 30% вартості житла. Це якщо вмієте щось робити самі і хоч якась стяжка буде.
Единорог_помог• 30 января 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну и не 200000 $ как вы написали .
Единорог_помог• 30 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Входная или межкомнатные ?
Не худа ні разу• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Вторине ціни теж кусь кусь, якщо тільки не клоповник
Сколько вариантов посмотрели вживую?
Силиконочка• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Тернопіль
В этом году закончится война ( переговорами , осень), цены на ЗУ опять упадут .
Вареничніца• 30 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Может то военные со штабов и тцк 😂
А не те, кто на нуле за свой счёт все снаряжение покупает ?
поняття немаю, і чужі гроші не рахую. Знаю, що ті, що на нулі мають значні витрати, а не лише доходи. Але факт є факт, квартири розкуповують
Стильна штучка• 30 января 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Господи, хто ці військові??? Чоловік служить з весни 2022, в різних місцях був, але дослужився вже до того, що я вийшла на роботу, щоб ми мали рівень життя хоча б такий, як був у нас до його мобілізації (((
А тут квартири, машини купують виявляється.
Керівний склад в штабі має.
Країна мрій• 30 января 2024
Ответ дляКукарачка
И вложить цену ещё одной квартиры...
Звідкіля ці несенітниці? Як би я вкладувала в ремонт вартість ще однієї квартири, то краще вже другу квартиру купити. Треба для себе виставляти приоритети і трішки розбиратись в матеріалах і технології ремонту, щоб потім не писати про ремонт як вартість квартири.
Вареничніца• 30 января 2024
Ответ дляСиликоночка
нажаль, ця війна неможе закінчитись переговорами. Переговори можуть лише призупинити її. Вона закінчиться лише після розпаду країни-ворога
Силиконочка• 30 января 2024
Ответ дляВареничніца
Полонстью да , но остановится или до осени или уже осенью .
Что делать на ЗУ ? Там ни работы , ничего , только удаленно если работать .
Кукарачка• 30 января 2024
Ответ дляВареничніца
Нет. На нашей земле война перманентно. Это из-за места расположения. Даже если распадается эта страна - будут другие претенденты на наши территории. Как это и было раньше. НО - мы и наши дети можем этого уже не застать.
Жертва интернета• 30 января 2024
Ответ дляКукарачка
Как война заморозится - так сразу и упадут
А что есть предпосылки к этому? Россия 24/7 фигачет боеприпасы чтобы остановиться?
PANTERA_KET• 30 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
ви помиляєтесь, в первинному треба не ремонт робити, а добудовувати, бо там взагалі нічого немає
Ремонт в новострое = стоимость и часто выше самой квартиры
Кукарачка• 30 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
Думаю, что есть.
Попихтю та й годі• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Щось не дуже ціни падають
Это они сейчас неоправданно завышены
На ЗУ всегда жилье было дешевле, т.к. там работы нет
Поэтому после войны упадут
И да: я бы покупала вторичку, т.к. новострой - это голые стены и туда нужно вложить примерно 30-40% от ст-ти квартиры
Поэтому после войны упадут
З родзинкою• 30 января 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ви ціни давно бачили? В новострої голі стіни!!! Подивіться ціни на ламінат, плитку, двері, сантехніку. Вчора купила кран новий на кухню, по гарні скидці 4,5 тис грн. Один кран більше як 100$ Тут розбирайся в матеріалах і технології чи не розбирайся, а ціни космос
Заліковий троль• 30 января 2024
Купляли квартиру у Львові в новобудові минулого року. Будинок ось-ось здадуть. Зараз ціна виросла 1-1,2 мільйони гривень. Ось так. Тому не вірю, що житло буде дешевше. Найбільші ризики - це приліт.
Всміхайлик• 30 января 2024
Ответ дляСиликоночка
У нас в місті вони упали до воєнних вже давно куда ще упадуть
ВільнаНазавжди• 30 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну и не 200000 $ как вы написали .
Смотря какие размеры квартиры, ЖК и возможности семьи
Красавица писяная• 30 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Может то военные со штабов и тцк 😂
Точно)))
Країна мрій• 30 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Я не тільки бачу ціни, я ще і наразі роблю ремонт в новобудові. І купити кран на кухню за 4500 це Ваш особистий вибір. Є гроші, можна і за 100000 кран купити, а потім писати що ремонт це вартість квартири. Але ж є вибір і є значно бюджетніші варіанти. Я вже 5тий рік живу в новобудові і крани в мене китайські, ніяких поломок, нарікань на погану роботу чи зовнішній вигляд не маю. Тому і в теперешній ремонт купую такі ж недорогі змішувачі.
З родзинкою• 30 января 2024
Ответ дляКраїна мрій
Китайський бюджетний, 2-3 тис. Це дешево? А ванна і душова бачили скільки? Умивальники? Плитка? За техніку і меблі я взагалі мовчу. Навіть бюджетні варіанти це дорого. Зараз дуже піднялись ціни на все. І правда ремонт в новобудові не менше половини вартості квартири.
ПростоБелка• 30 января 2024
Я за то чтобы собирать деньги, кредит не брала бы. Неизвестно что завтра будет и будет ли работа
дама_из_декрета• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Так, але продають вторинне і розказують ( що продаємо з меблями, а там та меблі ще часів СССР лакові, лишають гівно і гемор для покупця) його все треба винести і вивезти той мотлох, а це копійочка велика
Какая копеечка? Муж такой мотлох распродал на олх за пару недель, когда папину квартиру продавал, ещё и в плюсах остался. Старый шкаф - не тот критерий, по которому выбирают жилье.
З родзинкою• 30 января 2024
Ответ дляПростоБелка
Це якщо є де жити. А якщо оренда або на вулиці? То краще вже своє виплачувати, бо якщо раптом не буде роботи то чим за оренду платити?
Чучело-Мяучело• 30 января 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Мы делали в конце 2021 года 200 дол квадрат под ключ. С бойлером, радиатором, сантехникой.
Кидаю курити• 30 января 2024
Я хотела брать ипотеку до войны. Уже нашли квартиру, дали задаток. Сделка была на 24.02.22. Ну и понятно не состоялась.
Так вот сразу радовалась, что не взяла, потом грустила , опять сьем. Теперь у родственников живем. Но до сих пор не решаюсь на покупку. Киев
Чучело-Мяучело• 30 января 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Если дорого, богато, то да