Червона калина• 30 января 2024
Як бути з житлом!
Купити в кредит житло, чи збирати невідомо скільки часу? Ціни дуже виросли і думаю, що ще будуть рости. Вторине житло не дуже хочу, бо це всеодно необхідно робити ремонт, краще в новобудові?
Результат:
вже голосів:
206 (52.15%)
Купити вторине
103 (26.08%)
Брати в кредит квартиру
86 (21.77%)
Збирати на новобудову
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Так, але продають вторинне і розказують ( що продаємо з меблями, а там та меблі ще часів СССР лакові, лишають гівно і гемор для покупця) його все треба винести і вивезти той мотлох, а це копійочка велика
У меня знакомый продавал такое жилье, то сам вывозил эту мебель. Или скидку на вывоз
Чучело-Мяучело• 30 января 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я не тільки бачу ціни, я ще і наразі роблю ремонт в новобудові. І купити кран на кухню за 4500 це Ваш особистий вибір. Є гроші, можна і за 100000 кран купити, а потім писати що ремонт це вартість квартири. Але ж є вибір і є значно бюджетніші варіанти. Я вже 5тий рік живу в новобудові і крани в мене китайські, ніяких поломок, нарікань на погану роботу чи зовнішній вигляд не маю. Тому і в теперешній ремонт купую такі ж недорогі змішувачі.
У меня краны Италия. Куплены по старой цене, так как модель не новая. Они и сейчас продаются по цене чуть выше китайских. Распродажа.
Домашня Зюзя• 30 января 2024
Взяти вторинне, все викинути, помити і жити... А зекономлені гроші вкладати не оренду іншого житла, а в поступовий ремонт цього (а потім і в сам кредит)
Чучело-Мяучело• 30 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Китайський бюджетний, 2-3 тис. Це дешево? А ванна і душова бачили скільки? Умивальники? Плитка? За техніку і меблі я взагалі мовчу. Навіть бюджетні варіанти це дорого. Зараз дуже піднялись ціни на все. І правда ремонт в новобудові не менше половини вартості квартири.
А вот и нет)
Домашня Зюзя• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Ще дивлюсь Хмельницький, сама з окупованих територій з 2014 року
Хмельницький негарне місто :(
Слобожаночка• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
на олх дали об´яву віддам безкоштовно самовивіз і черга буде на той хлам
Країна мрій• 30 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Мы делали в конце 2021 года 200 дол квадрат под ключ. С бойлером, радиатором, сантехникой.
О, хоч хтось адекватну ціну пише. З Вами цілком згодна, і зараз за такі гроші можна зробити гарний сучасний ремонт.
Кому там слова не давали• 30 января 2024
Мы брали вторичку с ремонтом и техникой, заходи и живи. Как можно взять новострой и не вложиться в ремонт🤔
18 мнеУЖЕ• 30 января 2024
Ответ дляВареничніца
в 2014 чому не купували, чи Ви почали чекати після того
Накопила только к 2022. Потом неопределённость, потом ждала, что упадут (наслушалась тут), теперь в то, что хочу не хватает (
Країна мрій• 30 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Можете силочку дати? Або натякнути де дивитись. Я люблю якісні речі по распродажних цінах)
18 мнеУЖЕ• 30 января 2024
Ответ дляВареничніца
військові зараз мають непоганий дохід, якого раніше не мали, тому купують житло (яке раніше не могли собі дозволити). Це дійсго так, але цей попит стихне з часом. Хіба що будуть дуже потужні програми держрпідтримки (будуть виділяти грощі на житло певним категорія громадян), тоді теж ціни трохи протримаються. Але це малоймовірно
Вы прямо сказочница. Максимум - это около 2500 в месяц. Пусть 2 года не вылазит с фронта - это только 60000. Это неплохая однушка в Киеве, но по факту откладывают не весь доход, потому как надо за что-то жить, да и 2 лет ещё нет.
Чучело-Мяучело• 30 января 2024
Ответ дляКраїна мрій
Керама маркет Львів. Є сайт і точка видачі в Києві
Червона ікорка• 30 января 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Почему сказочница? Люди таких денег отродясь не видели. 60- это огромная сумма, которую они б и за жизнь всю не накопили. Почему Киев? Окраина. А жить надо экономно, что б что- то купить. И жена тоже не сидит сложа руки, а работает. Её доход идёт на текущие расходы. Его на жилье. Он приходит живой и покупают жилье, уезжают со съёма и живут долго и счастливо.
Это идеальный план, а там как жизнь повернёт.
Я всю жизнь пахала аки лошадь, ущемляли себя в всём, купили квартиры. И бац, война.
Теперь живу в съёме, а мои стоят все.
Домашня Зюзя• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Чому?
Я там була багато разів у родичів, може я розбалувана франківськими бруківками, не подобається ні центр ні базар ні окраїни...
Країна мрій• 30 января 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дякую, може щось придивлюсь.
Топтунша• 30 января 2024
Автор прежде чем покупать новобудову, верхний этаж, витражные окна в пол и тд, подумайте 1000 раз. Берите монолитнокаркасный 80-90, они прочные, не берите новострои, хрущи и панели, сталинки можно но не все, те что с метровыми стенами и с бомбоубежищем в подвале. Новострои это замок из песка, надо быть уверенным в материалах и застройщике, т.е работать там в снабжении. Не берите только на электрике, должны быть альтернативы, и подальше от разных стремных объектов, не берите высокие этажи, без неработающего лифта плохо. Опыт Донецк, Мариуполь, Харьков. Вот дожили, критерии выбора жилья, бл...
Чучело-Мяучело• 30 января 2024
Ответ дляТоптунша
Для таких узких критериев должен быть широкий карман. Вы много видели новых ЖК с газом? Сталинки..вы знаете цену на сталинки? Ох и советчики
Голодаю• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Дивні люди. Грошей на покупку немає, але вже зразу планують ремонти.
Ми купували вторинне ´заходь і живи’. Тільки шпалери переклеїли на перший час та унітаз поміняли. З меблів було тільки наше ліжко. Кухня, шафа комод після попередніх господарів.
Вже потім підзбирали грошей і зробили нормальний ремонт.
Не прохожу мимо• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Тернопіль
І що по чому?
За скільки років маєте можливість розрахуватись?
Не прохожу мимо• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Найміть хлопців - за день розберуть
Машину з вантажниками- за годину вивезуть
Бочка порохУ• 30 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
ви помиляєтесь, в первинному треба не ремонт робити, а добудовувати, бо там взагалі нічого немає
А во вторичкн тоже. Я как вспомню свой ремонт, вздрогну. Пришлось ломать все, вывозить. А это деньги
Яжемать Мне можно• 30 января 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Ремонт в новострое = стоимость и часто выше самой квартиры
Ну и зачем тот ремонт в стоимость квартитры? При продаже все равно эти деньги не вернешь... Это к примеру если квартира стоит 70к + ремонт 70 к ?? Напоркуа тогда эта квартира, если уже за 140 к можно купить дом с участком, и это я про Киев..
Міряно-переміряно• 30 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
уявіть собі, що дехто купує щоб там жити
Червона калина
• 30 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Є таке розуміння з часом все має свою амортизацію (ізнос) і люди які купилииквартиру за 70 тис.дол. немають купити за 140 тис.дол а це з часом набігає вартість ремонту! Яб не морочилась через це а купилаб з ремонтом. А є тільки на даний часщо є
Яжемать Мне можно• 30 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
мое мнение это не разумно , вкладывать в ремонт стоимость квартиры....
Швабристка• 30 января 2024
Ответ дляЧервона калина
в Харькове новострои с ремонтами и техникой по 40 к. двушки
Червона калина
• 30 января 2024
Ответ дляШвабристка
Це зараз! А яка вартість була до? До війни
Міряно-переміряно• 30 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
можна все життя прожити в хліву, в принципі, яка різниця
Яжемать Мне можно• 30 января 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
То есть по Вашему если я купила квартиру за 100 т , и вложу в ремонт тысяч 50, то я буду жить в хлеву??