Король дивана• 30 января 2024

Скільки часу вивітрюється запах після ремонту і меблів?

Після самого ремонту квартира не дуже пахла.
2 тижні тому привезли нові меблі і запах був просто жах.
Дивились вчора - отого гидкого запаху нема, але залишився запах дерева. Коли провітрювати - все пройде?
Бо я і дитина сильні алергіки.
Це квартира в оренду. В новому домі.

Є ще варіант в новому домі в іншому містечку. Але там на подвір´ї будова і до школи незручно іти, треба їхати біля 2 км авто. Але там нема запаху взагалі, що мені великий плюс. З мінусів там ще договір оренди на 3 міс і продовження, якщо все буде ок (власник специфічний).
Просто в мене питання здоров´я на першому місці і зовсім не знаю....
Летала_НаМетле• 30 января 2024
Запах натурального дерева? Или какой запах дерева? У вас на запах дерева аллергия?
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я не знаю якого дерева запах. Спочатку як завезли меблі то був дуже їдкий запах, який пройшов. Зараз запах дерева, але навряд натурального. Мабуть дсп щось таке
Летала_НаМетле• 30 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Проветривайте, влажная уборка многократно, вызовите клининг
Едимнаморе• 30 января 2024
Робили ремонт в вересні (грунтовка, шпалери, новий диван і письмовий стіл, килим). До сих пір відчуваю запах якоїсь хімки, якщо довго тримати ту кімнату зачиненою
Я не Тролль• 30 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Как клининг может поможет избавится от формальдегида в мебели? Только проветривание
Летала_НаМетле• 30 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
От формальдегида в мебели не избавит ничего. От такой мебели нужно избавиться
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
А якщо нема запаху - то і нема формальдегіду?
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
В іншій квартирі нема запаху, але там в 1 кімнату мають теж завезти нові меблі..
Я думала якщо винайму її то просто закрию двері.
А по суті, хіба меблі не мають взагалі пахнути?
Свідок Перемоги• 30 января 2024
Все зависит от качества материалов … у соседей в кабинете была китайская лакированная мебель , запах был больше года …
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
А хороші,меблі мають не пахнути взагалі?
Чи якийсь час все одно є запах?
ПолБатона• 30 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Чи якийсь час все одно є запах?
Лни все пахнут больше или меньше.
В мебели не только дерево. Клей, лак, смотря чем обрабатывали. Может там и не дерево вовсе а ДСП двп прессованный материал. Сверху может быть плёнка и она тоже даёт свой запах. Смотря´какая у Вас мебель
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляПолБатона
Лни все пахнут больше или меньше.
Але всі купують нові меблі....
На привозе• 30 января 2024
Делали ремонт летом до сентября , заехали 1 ноября. Не было никакого запаха
ПолБатона• 30 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Але всі купують нові меблі....
Не зрозуміла вашу відповідь.
Вона вся нова чимось пахне завжди
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляПолБатона
Не зрозуміла вашу відповідь.
Вона вся нова чимось пахне завжди
Тобто алергікам краще уникати нових меблів?
ПолБатона• 30 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Ну в мене теж є алергетики.
Ви проби сдавали на що може бути алергія. Ми на рахунок нової меблі не хвилюємось. Мене більш напрягають нечищені коври пилюка ось вони більше мене бентежать.
Ще дивлячись на що алергія.
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляПолБатона
Ну в мене теж є алергетики.
Ще дивлячись на що алергія.
Але алергіки також і чутливі до інших алергенів..
ПолБатона• 30 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Так згодна. Тоді Вам вивітрювати та вологе прибирання щоб не спровокувати загострення. Співчуваю. І розумію чому Ви так збентежені...тількт від лікаря. Ще нарекламували нам для алергіків зараз є якісь спреї для поверхні. Якийсь аллервег для нейтралізації алергенів. Що це поки не знаю. Буду ознайомлюватися
Творог для розжига• 30 января 2024
Все залежить від матеріалів. Якщо дешеві матеріали, може бути довго запах. Провітрювати потрібно і прибирати.
Ви алергіки на що? Відразу потрібно розуміти. Якщо запах деревʼяних меблів це одне, якщо це запах клею в ДПС - це зовсім інше чи запах фарби. Але алергіки не реагують на таке. Сімʼя із 4-х сильних алергіків - знаю.
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Я не дуже відрізняю запах дерева чи дсп...
Просто на жаль, зараз є лише такі варіанти житла.
Я алергік на багато чого, але реагую також на всі різкі запахи
Творог для розжига• 30 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Тоді якщо варіантів нема, що від нас потрібно?
Якщо Ви алергік на багато чого, а током не знаєте на що, є ще прихована пліснява, яку зафарбували. Так моя подруга попала в Іспанії. Дитина задихається, а змінити житло не має можливості бо його просто вільного нема. І тут хоч плач.
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
В новому домі навряд є прихована пліснява..
Творог для розжига• 30 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Це перше заселення і новобудова яка не стояла декілька років?
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Так. В двох випадках перше заселення і новобудова
автор Король дивана • 30 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Бо ціна висока, того і згодні здати. З норм цінами не здають...
Творог для розжига• 31 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Тоді, думаю, тут уже особиста інтуїція грає роль.
Зараз скажу як за освітою, працюючий з деревом і меблями - в Україні нема чіткого документованого обмеження по формальдегідам. В Європейських виробництвах є макс частка, яку можуть використовувати в продажах для житлових територій. Те ж саме і по дереву. В Україні виробники купують те, що продається. Найкращим і найдорожчим є фарби на водяній основі, якщо брати продукт з кольором або покриття воском/олією без кольору. По ДСП складніша ситуація. Я, наприклад, взяла декілька матеріалів в квартиру, так от від ДСП AGT чомусь був найбільший запах після монтажу. Дома маю різні матеріали, навіть європейські з найнижчим вмістом формальдегіду по документації.
Тепер як алергік, мама алергіків і дружина алергіка - меблі не так мають значення як інші речі для алергіків. Це не той алерген, який відразу про наслідки. Звісно, бувають виключення, але вцілому - не швидка реакція. Більшим алергеном є пил в старих квартирах/будинках і пліснява, рослини, а далі вже інші типи алергенів на які може реагувати окремо людина.