Царевна в уггах• 30 января 2024
Шатает и голова странная, есть бури?
ужасное состояние
Соображалочка• 30 января 2024
у мене такий стан десь біля місяця вже((, дууже ,,неприємно,,, аж палити кинула)), не було б щастя.....
нудить та паморочиться в голові, особливо коли різко голову назад повертаю чи задивляюсь в одну точку довго
зараз обстежуюсь, завтра на узі судин та голови + невролог, кардіограма ніби більш-менш
Вам вищє радили до лікаря, то і я пораджу до лікаря
Ашотакоя• 30 января 2024
в мене таке. шукала може магнітні бурі - то ні, сьогодні спокійно.
тільки нещодавно ковідом перехворіла. і по відчуттям наче по другому колу пішла
МаксХмара• 30 января 2024
Вчера с самого утра штормило, боялась из дома выходить, сегодня уже на работе накрыло. Причем меня и сотрудницу, симптомы одинаковые - немеет лицо и в груди, шатает, ходила по стеночке, ноги отказывали. Правда меня попустило после обедая а ее нет. Непонятное что-то