Грушки-яблочки• 21 января в 15:22
Феритин низкий, чем поднять.?
При норме 6.6-58 показатель 7.5
дамаАмстердама• 21 января в 15:24
Є різні препарати. Мені лікар прописав Сорбіфер, за два місяці підняла гарно.
ФруктЕщеТот• 21 января в 15:26
До лікаря сходіть. Такий низький показник свідчить про серйозні порушення, немає сенсу просто піднімати препаратами заліза, треба паралельно працювати з причиною низького феритину. Можливо у вас хворий шлунок або рясні місячні? Я вже не кажу про більш серйозні стани
Заикальница• 21 января в 15:35
Ответ длядамаАмстердама
Приєднуюсь до поради звернутись до лікаря
Если железо в норме и гемоглобин тоже, и ферритин в референсах- ничего не назначат
Я тертий жук• 21 января в 16:27
Ответ дляjulyv
У мене феритин - 2
Шукайте причину, препарати лікують наслідок, а треба знайти причину, чому він низький
Ви знайшли причину?
Тюрюнь_Тюнь• 21 января в 17:43
В мене теж низький всього 4, рясні місячні. Препаратами підняли, тепер під час місячних потрібно пити на постійній основі. Хоча гемаглобін у мене в нормі.