люблю_тортики• 30 января 2024
Який обрати смартфон айфон 13 чи самсунг с22-с23?
Не можу обрати,дівчата. Будь ласка,напишіть ваш досвід. Зараз у мене самсунг. Хочу або більш нову модель,або взагалі на айфон перейти...дякую всім хто відпишеться🙏
Кондуктор троллейбуса• 30 января 2024
Обираю тільки iOS
Була спроба перейти на S лінійку Самсунг. Але за місяць користування S кохання до iPhone тільки збільшилося, і я повернулася до iOS
ЕлькиПальки• 30 января 2024
Айфон це шлак за свої гроші, будь який, тому однозначно S серія від Самсунг
Криниця щастя• 30 января 2024
Подивіться на піксель, це гарні телефони з крутою камерою, дешевші чим айфони.
Користувалася самсунгом довго, перейшла на айфон. Айфон набагато швидший і зручніший. Але кому що потрібно.
люблю_тортики
• 30 января 2024
Ответ дляЯнусик-8438
с самсунга ушла на айфон (как раз 13
), довольная как слон))
А який у вас був самсунг?
люблю_тортики
• 30 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Бачила,але щось мені дизайн не дуже. Чи то може я не розгледіла))
Сон і дрімота• 30 января 2024
Перейшла з с21 на айфон 15про. Звикнути дуже важко, поки що єдиний його плюс для мене - подобається на вигляд)) а так дуже не зручний.
В моїй хаті моя правда• 30 января 2024
У айфонов самые красивые цвета экрана и фото, самые насыщенные и яркие. Самсунг с зелёнцой какбы. Рядом их поставьте и увидеть разницу. Это вкусовщина, кому и что нравится
Сон і дрімота• 30 января 2024
Мені здається, що ті, хто порівнює самсунг з айфонами на користь останнього, явно зрівнюють не з рівноцінною айфонам серією S
люблю_тортики
• 30 января 2024
Ответ дляЯнусик-8438
м51
А,ну з таким і порівнювати не варто. У мене був і самсунг s серії і айфон ще давно. Але це індивідуально дуже
ЕлькиПальки• 30 января 2024
Ответ дляFashion4
Тю 🤪🥴🤣 У вас был Айфон?)
На жаль, і з кожним новим виходом розчарування все більше, бо по суті нічого не міняється, і камера як була убога, так і залишилась
Сон і дрімота• 30 января 2024
Ответ дляFashion4
Звикнете! Я теж певний час звикала до Айфона. Тепер люблю його всем серцем)
Я не можу звикнути до того, що коли ношу в кишені, то він розблоковується частково і можна всякого там наклацати. В мене так дитина випадково блокує свій телефон на певний час. В самсунгах такого немає. Дуже незручне користування телефонною книгою. Ну і таких нюансів дуже багато. Камера дуже специфічна( Так, знімки вночі на айфон вийшли кращі, ніж на самсунг s21, але ж самсунгу вже три роки, і 15 айфон варто порівнювати з самсунгом s24
ЕлькиПальки• 30 января 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
По дисплею 15 про макс десь на 10 місці, можу помилятись трохи, але точно не входить в 5-ку кращих, чекаєм s24🤣
ЕлькиПальки• 30 января 2024
Ответ дляFashion4
Ну не згодна Я нещодавно свій Айфон хr замінила на 15 pro. Мені подобається)
Якби я замінила s10 на 15 про я би теж була задоволена, і то не факт
В моїй хаті моя правда• 30 января 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Да мне без разницы, я выбираю то, что мне нравится как минимум визуально. Зелёные Самсунг мне не нравятся. В принципе с ноутбуками история один в один. Поставьте макбук и другой рядом.
ЕлькиПальки• 30 января 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я шлаком не користуюсь саме по цій же причині, вартість захмарна, а проти інших в ту ж ціну - повний шлак
Сон і дрімота• 30 января 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Даже не представляю, что у вас там зеленое🤔. У меня в самсунге отлтчная цветопередача
ЕлькиПальки• 30 января 2024
Ответ дляFashion4
А вы каждый новый айфон покупаете?)
12-й, 14-й, 15-й, всі про, різниці майже нема, а батарея в 14 навіть краще тримала ніж 15
В моїй хаті моя правда• 30 января 2024
Ответ дляЕлькиПальки
А мне зачем эта информация?))) И я Самсунг шлаком не называла в отличие от вас
ЕлькиПальки• 30 января 2024
Ответ дляFashion4
А теперь резко перешли на Самсунг?)
Самсунг або Соні завжди був як другий телефон
ЕлькиПальки• 30 января 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тому що самсунг вартий своїх грошей, а жоден яблучний девайс ні, от і вся різниця
В моїй хаті моя правда• 30 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
У них сама цветокорекция отличная от цветов на Айфоне, они всё с уклоном в зелёный делают. Откройте например браузер там где белого много и рядом поставьте. Оно не так заметно когда вы просто используете телефон, но сильно видно если они рядом.