люблю_тортики• 30 января 2024
Який обрати смартфон айфон 13 чи самсунг с22-с23?
Не можу обрати,дівчата. Будь ласка,напишіть ваш досвід. Зараз у мене самсунг. Хочу або більш нову модель,або взагалі на айфон перейти...дякую всім хто відпишеться🙏
В моїй хаті моя правда• 30 января 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Тому що самсунг вартий своїх грошей, а жоден яблучний девайс ні, от і вся різниця
Не ну можно побиться ещё головой об стенку какой Самсунг хороший и стоящий) но мне без разницы, и я не считаю, что Самсунг стоит даже своих денег
Коварная Зая• 30 января 2024
У мене Самсунг S23 плюс- задоволена абсолютно. Обирала між ним і Айфоном 14 про.
люблю_тортики
• 30 января 2024
Ответ дляr25-1
13ий слабый по камере.
Сравнение с самс с22.
Классный реалми 10про плюс. -ради интереса подержите в руках. экран без мерцания. водопад. и цена 10к. Снимает лучше айфона 13
Сравнение с самс с22.
Дякую,але я не дуже люблю цю фірму
люблю_тортики
• 30 января 2024
Ответ дляr25-1
теж було таке ставлення - у батька реалмі 8і, лайно. А от 10про плюс- зовсім інше.
Не знаю,чомусь всі,у кого такі телефони швидко їх міняють,та і я чомусь не сприймаю їх дизайни. Може зря))
люблю_тортики
• 30 января 2024
Ответ дляr25-1
за поклацать гроші не беруть. особлво якщо є поряд з чим порівняти.
Це да))
Кондуктор троллейбуса• 30 января 2024
Ответ дляЕлькиПальки
На жаль, і з кожним новим виходом розчарування все більше, бо по суті нічого не міняється, і камера як була убога, так і залишилась
Так дивно купувати кожен рік телефон, який тобі не подобається
Криниця щастя• 30 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
Бачила,але щось мені дизайн не дуже. Чи то може я не розгледіла))
Дизайн у них простий. Мій чоловік тільки з пікселем і ходить. Потім мама моя юзає)). Але це небо і земля з самсунгом. Кращих фото, чим на пікселі, нема. От я маю 15 айфон, але там нема гумки, щоб стирати лишнє на фото без програми, а в пікселі є. Це якщо про фото)).
ЕлькиПальки• 30 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Мені подобається іос, мені дуже подобався сам телефон, до 8 ще й якийсь прогрес був, а далі деградація, щороку на презентації пропонують ’революційні’ зміни, але по суті 0. Я сподіваюсь наступна модель буде варта уваги, бо 15 серія на яку були сподівання вкотре розчарувала лише