Чи може знаєте гарного кто консультує онлайн
Moon shine• 30 января 2024
я знаю травника,який допоміг мені вилікувати Лайм.рік пила. але він аж у Тернопіл.обл.з м.Бучач. Консультує онлайн. Я дуже задоволена,знайшла контакти в групі Лайм Україна на ФБ. Він сам мікробіолог. Думаю,що лікує не лише лайм,висилає готові настойки.
я лікувалася після курсу АБ.
Ответ дляMoon shine
я лікувалася після курсу АБ.
можете дати посилання на його сторінку фб? чи як його знайти?
Moon shine• 30 января 2024
Ответ дляМария-de09
Ответ дляMoon shine
я лікувалася після курсу АБ.
Добрий вечір . А які у вас були симптоми лайму?
Moon shine• 30 января 2024
Ответ длялюда матв
Різні. Біль в кістках. Печія шкіри. Запаморочення.сонливість.
Moon shine• 31 января 2024
Ответ дляМария-de09
нажаль фото не відображається
Олег Анатолійович
097 891 05 82 вайбер
Ответ дляMoon shine
Олег Анатолійович
097 891 05 82 вайбер
дякую)