Коко На Страже• 30 января 2024
Що можна такого замовити в Макдональдз, якщо ти на дієті по жкт?
Дієта, стіл №5.
Кіма кепка• 30 января 2024
Креветки, но они же во фритюре. А что нельзя в другом месте заказать еду?
Слухи-руки не распускаю• 30 января 2024
Там ц зі здоровим шлунком не бажано щось їсти.
Ми дітей в неділю зводили (раз на рік водимо), так вночі мене така кишкова коліка скрутила… думала, коньки відкину.
Та і несмачне воно - сміття а не їжа.
Пасхальний тролік• 30 января 2024
Ответ дляЛЮБА
А перед заказом скорую вызвать , что бы когда доедаешь , как раз и скорая и успеет приступ снять !
Ну це ж сюр…
МакДональдз і дієта - речі несумісні
Коко На Страже
• 30 января 2024
Ответ дляКрим мій
Удивите их, придите со своим)
мабуть так і буде
Слухи-руки не распускаю• 30 января 2024
Ответ дляЛЮБА
Саме так зі мною і сталось…
Сердючка• 30 января 2024
Настільки строга дієта? Може рол з куркою? Там овочі і лаваш , тільки без соусу
Коко На Страже
• 30 января 2024
Ответ дляСердючка
Не те, щоб критично на стільки.
Пропонувала дієтчику нагетси, а кляр не їсти
Сердючка• 30 января 2024
Ответ дляЛЮБА
И курица во фритюре жаренная … если разобрать тот рол , снять с курицу зажарку, убрать соус , то да практически диета )))
Ну там 1 нагетс нарізаний