nataliya09070907• 30 января 2024

Поспорила з кумою що схудну

Ми з подружками втрьох поспорили що до пасхи маємо схуднути і хто скине найменше той програв. Не хочется програти, а сили волі немає зовсім, не можу стриматися щоб не з´їсти якусь шкоду. Підкажіть де взяти сили волі щоб не жерти?😀
Веккy• 30 января 2024
Три поросёнка?

Ленивица-красавица• 30 января 2024
Не купуйте шкідливі продукти
наКоблучках• 30 января 2024
я ем мало но и почти не двигаюсь... вес на месте
начните ходить - час два вечером
Меряю от 0• 30 января 2024
Бабам совсем видимо скучно. Непонятные исходные данные. Может с 70 кг худеют, может со 130
Точная копия плова• 30 января 2024
А потом пуститесь во все тяжкие?) паски, яйца мммм.
Коржик• 30 января 2024
Есть только рис, гречку и мясо. Утром яйца. Пить только воду 1,5 литра. Больше вообще ничего. За месяц у меня минус 5 кг. Но вы не сможете, да и у меня такое вынужденная мера была
75В• 30 января 2024
Паска 7 травня
Ще є чотири місці у вас

ЛЮБА• 30 января 2024
Так надо считать в % соотношении от первоначального веса .
бибизяна• 30 января 2024
Підіть на марафон схуднення.
Я сама теж не маю сили волі. На марафоні в компанії якась колективна відповідальність чи що, але в моєму випадку це прям працює на ура. Цікаво готувати і потім ділитись фото. Ну і спорт - це також дуже важливо.
автор nataliya09070907 • 30 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
Ні, це ще поки двозначне число😆
Колгоспниця• 30 января 2024
Їште)
Викликаю на дебати• 30 января 2024
Автор, спробуйте
Мати тріля• 30 января 2024
Я за год офисной работы наела 8 кг. и никак их не сброшу
Уже и Курс от Фус пыталась проходить...никак!
Почитаю ,может тут кто смотивирует
Я в дамках• 30 января 2024
Марафон схуднення фб від доказових лікарів. Навчить правильно харчуватися, знайомі дуже гарно схудли
Сиреневенькая• 30 января 2024
Ответ дляМати тріля
Почитаю ,может тут кто смотивирует
Так у Фус реально ж класні курси. І не голодні що немало важливо. Що Вам не так?))
Мати тріля• 30 января 2024
Ответ дляСиреневенькая
Не знаю,держусь неделю и нападаю на пироги