Просто звязда• 30 января 2024

АКДС дитині

18 міс

1 раз було інфанрікс гекса
2 раз тоже
Третій раз гекси не було в жодній аптеці, тетраксим кололи. І то було зауваження що 2 раз не гексу нада було, а сбо хіп, або ще якийсь підвид, а гексу лишити аж на 4й раз чи 3й.
Отже вкололи гескса, знов гекса, тетраксим.
Що колоти на 4ту дозу?

Лікарю написпла три дні тому, лише зараз відповіла «в 18 міс акдс»
Вся відповідь (ну тут ясно, картка ж каб. щеплень, а не дома у лікарки)

Щось можна визначити , хтось орієнтується по складникам?
Зашла на 5минут• 30 января 2024
4 доза -Гекса без хіб, щоб закрити вакцинацію по гепатиту (має пройти 6 міс після другої Гекси)
Помилуйте мадам• 30 января 2024
Ну а в фб чого не спитали, як вам вчора радили?
Тану на сонці• 30 января 2024
Таблицю вакцинацій, можна знайти в інтернеті.
Сім років назад, я її напам´ять знала.
Зараз вже не пам´ятаю, тому не підкажу.
автор Просто звязда • 30 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Шо то таке той хіб
В минулий раз я так нічого і не зрозуміла
Я думала колити постійно «інфанрікс Гекса»
автор Просто звязда • 30 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Бо я не можу, це мені треба спочатку якось внятно сформулювати
А я навіть не знаю що так хіб
автор Просто звязда • 30 января 2024
Ответ дляТану на сонці
Сім років назад, я її напам´ять знала.
Зараз вже не пам´ятаю, тому не підкажу.
Не можна найти ніяку табл
Мені не «правець, кашлюх-хуjюк, вибачте, треба, а перший раз - така-то назва препарату, другий раз - така-то; якщо в другий раз зробити те то, то третій раз робите без того-то (без хібу того, напоикладО
Де я таке знайду, дайте інтернетну таблицю))) прошу))
Соображалочка• 30 января 2024
В 12 міс ви яку вакцину робили дитині?
автор Просто звязда • 30 января 2024
Ответ дляСоображалочка
В 12 міс ви яку вакцину робили дитині?
Тетраксин
Соображалочка• 30 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Тетраксин
Не плутайте. В 12 міс робиться КПК + 3-тя доза хіб. Якщо ви робили тільки КПК то у 18міс потрібно робити вакцину АКДП у складі якої є хіб інфекція, щоб закрити три дози хіб згідно календаря
автор Просто звязда • 31 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Ні, тожі лише кпк було
То яку зара тоді треба?
Соображалочка• 31 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Ні, тожі лише кпк було
То яку зара тоді треба?
Тоді робите або або

Інфарикс ІПВ хіб
Пентаксим

У складі цих вакцин є хіб.
Соображалочка• 31 января 2024
Або 6-ти компонентну Інфарікс гекса або Гексаксим, хоча я вважаю, що не потрібна зайва доза гепатиту В але лікарі називають її «додатковою»
автор Просто звязда • 31 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Я вже і так на якомусь етапі лишеій гепатит колола дитині
Тану на сонці• 31 января 2024
Ответ дляПросто звязда
Не можна найти ніяку табл
Вам, як раз і треба для початку знати - в такому то віці- кашлюх-хуjюкі т.д.
І тобі вже дивитись по складу тієї чи іншої вакцини. Якщо Ви а цьому розбиретесь ( це не складно), у вашої дитини не буде ’ зайвої’ вакцинацій від гепатиту.