Баррикадница• 30 января 2024
Після розмови сідає голос, що робити?
Помітила, що через 10-15 хвилин розмови перед людьми, наприклад, починає сідати голос. Як хочеться відкашлятись . Це в мене таке з дитинства. Думаю, можливо це із за рефлюкса по життю, не знаю
Що робити, є якісь фішки?)
Мая твая не панимать• 30 января 2024
послухаю, у мене теж так, і ніби горло стискає, не бути нам оратором)
Баррикадница
• 30 января 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Так) а мені треба працювати вчителем)
Сонечко• 30 января 2024
Ответ дляБаррикадница
Так) а мені треба працювати вчителем)
В нас так в дочки, вчитель пішла з роботи,бо дійшло до операції,якби продовжувала втратила б здатність говорити.
Сонечко• 30 января 2024
Не пам´ятаю як це називається є діагноз пов´язаний з еластичністю зв´язок.
ПрипоРошенная• 30 января 2024
Мені допомагав лише курс тонзилотрену. Дуже було багато розмов по телефону по роботі щодня.