Броніки для Моніки• Изменено 30 января 2024
Чому дрібні чоловіки залицяються до пишних?
Не розумію навіщо. Я майже 100 кг. Не висока, не рихла, фігура груша, кажуть симпатична, не виглядаю жирною, але попа-груди не дрібні... ну як не крути не тендітна зовсім. Як вони собі це уявляють? Я ж задушити випадково можу, якщо там мужчінка розміром S. Що вони хочуть? Збоченці? Не веду себе яскраво, в міру спокійна.
Ще й цей останній менший на 13 років, яслі якісь... 🙈
Кіна не буде• 30 января 2024
Они мелкие,комплексы.ищут кхм,кто даст просто,к красавицам подходить бояться
Розбещена цяточка• 30 января 2024
Мамку хочут)) защиту, тепло. У меня тоже так по жизни - мелкие или старые проходу не давали.
Броніки для Моніки
• 30 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Радуйьесь що хоч хтось ведеться
Хоч хтось мені не підходить
Броніки для Моніки
• 30 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Так не даю 9 міс і не дам))
КоКоКоКоКоКо...• 30 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Хоч хтось мені не підходить
Так є з кого вибрати. А з 0 і вибрати нікого
Броніки для Моніки
• 30 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Теж подумала. Попросила фото мами. Зовсім інший типаж, маленька непомітна вироблена жіночка
Новопоштинская• 30 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Без розділових знаків не розібрати ваші пориви
Броніки для Моніки
• 30 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Та наче є, але все не то і не так
Чемна панночка• 30 января 2024
Так вы не на то смотрите. Пофиг мелкий или нет, главное чтоб нормальный был и вас любил
Просто звязда• 30 января 2024
Они маленькие, и им хочется иметь что-то (кого-то) большое в их жизни.
Броніки для Моніки
• 30 января 2024
Ответ дляЧемна панночка
Ставлення гарне, мені аж дивно. Але мені з ним соромно, здається що всі дивляться і сміються з парочки слон і моська(
Панна Кота• 30 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Забудьте,життя таке швидкоплинне. Якщо Вам комфортно з людиною,пофіг що скажуть інші.
Броніки для Моніки
• 30 января 2024
Ответ дляПанна Кота
Та якось фіфті/фіфті. Не розумію його, що саме йому треба, що цікавить, а в лоб таке не запитаєш. Сказала що не готова до стосунків, можу запропонувати дружбу, спілкування, він сказав ок, ні до чого тебе не змушую, але ж компліменти, погляди ті, ясно що іншого чекає
Фима Собак• 30 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А старые что искали?
Леннон_Жив!• 30 января 2024
Подобаєтесь, от і залицяються, насправді багатьом чоловікам подобаються фігуристі жінки
КоКоКоКоКоКо...• 30 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Може дивляться бо заздрять?
Виростайте, пофіг що думають інші і шо люди скажуть. Головне що б вам було комфортно
Ля-ля-ля• 30 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А тепер?
Розбещена цяточка• 30 января 2024
Ответ дляФима Собак
А старые что искали?
А хз их знает) Давно дело было.
Кидаю курити• 30 января 2024
Думають що якщо товста то не відкаже в сексі, на залицяння до гарної і стрункої немає ні коштів ні зовнішньої естетики 😂
Розбещена цяточка• 30 января 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
А тепер?
Муж, одного со мной роста, но намного крупнее комплекции.
Ля-ля-ля• 30 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А пофіг всі.
Я щаслива.
Біля мене добра надійна людина.
Я щаслива.
Біля мене добра надійна людина.
Ля-ля-ля• 30 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Відгодуєте, буде міцним, як ви, автор. Час міняє
Ля-ля-ля• 30 января 2024
Ответ дляКидаю курити
Це не так.
В кожного свій смак.
Є чоловіки, яким подобаються пухкенькі
В кожного свій смак.
Є чоловіки, яким подобаються пухкенькі
Сегодня не целуюсь• 30 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Радуйьесь що хоч хтось ведеться
Это точно) Ко мне что-то никто не клеится.
Пез Году Неделя• 30 января 2024
Ответ дляКидаю курити
Та ладно, в мире полно худых и страшненьких, которые тоже не откажут
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Це не так.
В кожного свій смак.
Є чоловіки, яким подобаються пухкенькі
В кожного свій смак.
Є чоловіки, яким подобаються пухкенькі
Є , не спорю , наприклад , в селах трактористи , їм аби цицьки до пупа щоб була велика дупа😂
Ля-ля-ля• 30 января 2024
Ответ дляКидаю курити
А якщо автор не троль, навіщо так принижувати ? Шукайте позитив
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Це не так.
В кожного свій смак.
Є чоловіки, яким подобаються пухкенькі
В кожного свій смак.
Є чоловіки, яким подобаються пухкенькі
Якомусь пролетаріату хіба шо , чоловіку з грошима, статусом , не доглянута жінка з лишньою вагою срам