Броніки для Моніки• Изменено 30 января 2024

Чому дрібні чоловіки залицяються до пишних?

Не розумію навіщо. Я майже 100 кг. Не висока, не рихла, фігура груша, кажуть симпатична, не виглядаю жирною, але попа-груди не дрібні... ну як не крути не тендітна зовсім. Як вони собі це уявляють? Я ж задушити випадково можу, якщо там мужчінка розміром S. Що вони хочуть? Збоченці? Не веду себе яскраво, в міру спокійна.
Ще й цей останній менший на 13 років, яслі якісь... 🙈
Люблю джаз• 30 января 2024
Я тоже по этому поводу комплексовала , только из за роста , я 175, и не высокая что б очень , но женихи помню клеились все до пупа , и какие то щуплики мелкие , муж немного выше ну тоже не большой ,вот как так? Дочка у меня 180, да высокая но и парней высоких то полно , но нет же -один был наверное 160, этот чуть выше но тоже дрыщ какой то
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Та ладно, в мире полно худых и страшненьких, которые тоже не откажут
У вазі більше в рази
Зашла на 5минут• 31 января 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Не знаю, как получается, но подруга 175см, все кавалеры и муж ниже ее ростом. Я 172, все были высокими, 195 и выше.
всемВсёИмного• 31 января 2024
Ну а що поганого , це ж добре, коли подобаєтесь різним чоловікам )
Детские_Будут?• 31 января 2024
Ответ дляКидаю курити
Думають що якщо товста то не відкаже в сексі, на залицяння до гарної і стрункої немає ні коштів ні зовнішньої естетики 😂
Та ну глупости, полно худых и некрасивых женщин. Мне сложно понять этих тощих мужиков. Я сама высокая и крупная и часто цеплялись низкие и худые парни, мужчины. Но я таких вообще не воспринимаю как противоположный пол. Мой Мужчина обязательно должен быть выше и больше весить.
Белочкой зови• 31 января 2024
Хочуть, щоб діти були великі))
Добротная• 31 января 2024
К моей подружке ростом 180 тоже только маленькие и толстые клеятся
Добротная• 31 января 2024
Ответ дляКидаю курити
Якомусь пролетаріату хіба шо , чоловіку з грошима, статусом , не доглянута жінка з лишньою вагою срам
’’пролетаріату’’
Не зацілована• 31 января 2024
Ответ дляКидаю курити
А у вас в роду пролетаріату не було, лише селяни?))
Кидаю курити• 31 января 2024
Ответ дляНе зацілована
Одна буржуазія
автор Броніки для Моніки • 31 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Може дивляться бо заздрять?
Виростайте, пофіг що думають інші і шо люди скажуть. Головне що б вам було комфортно
Думаєте заздрять)?
Ответ дляКидаю курити
То відказую довго)
Ответ дляЛя-ля-ля
Відгодуєте, буде міцним, як ви, автор. Час міняє
А я не міцна, зовсім. Та де там відгодую, він не їсть мʼяса, щось типу вегетаріанства
Ответ дляСегодня не целуюсь
Это точно) Ко мне что-то никто не клеится.
Чому? Може Ви не помічаєте чи відшиваєте?
Ответ дляЛя-ля-ля
А якщо автор не троль, навіщо так принижувати ? Шукайте позитив
Не троль)
Але нічого до пупа немає, тому спокійно реагую на такі закидони не щасливих людей)
Ответ дляКидаю курити
Я більш доглянута за більшість надто худих;)
Сегодня не целуюсь• 31 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Как можно отшить того, кого нет)?
Ответ дляЛюблю джаз
Так, розумію, важко почуватись жіночною поруч з низькими. Я 165, наче не висока, але цей чоловік десь як я, важко точно зрозуміти, коли контакт очі в очі або сидимо
Ответ дляБелочкой зови
Хочуть, щоб діти були великі))
О Боже, вони ще й дітей зі мною хочуть🙈
Але я не крупна по скелету, зросту, долоня менша ніж у моєї дитини підлітка і все таке.
Ответ дляСегодня не целуюсь
Как можно отшить того, кого нет)?
Ну буває такий погляд, що не підходять. Коли чоловіка запитувала, чому з нашою одногрупницею не знайомляться, вона симпатична, модельна фігура, на що він сказав ’а ти її вираз обличчя бачила’. А мені дивно, мені нормальний вираз обличчя, але цих чоловіків не зрозумієш