Love_Love_Love_• 31 января 2024

Афігєнська покупка з аліка, до речі тут порадили

В мене правда, ще не темно, в темноті взагалі крутяк
delphoto
MashaizDusha• 31 января 2024
Ответ дляKittyTow
Та я про проекционный экран такого плана
а, я подумала що то рулонні штори. В нас такого типу на вікнах, ну не такі широкі звісно

mamaМия• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! грн.2,273.00 67% Off | Transpeed Projector 4K Android 11 Dual Wifi6 200 ANSI Allwinner H713 BT5.0 1080P 1280*720P Home Cinema Outdoor portable Projetor
https://a.aliexpress.com/_m0jEGP0
Працює лише в темряві? Мабуть на урок дітям не підійде?
kisunya11• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так
У нас такий же)
Леска• 31 января 2024
Ответ дляMashaizDusha
то там теж не екран а прожектор.
У Вас в дитинстві не було? В нас був простенький такий з лампочкою всередині і рукою крутили плівку. Кожна плівка-касета то була якась сказка. Але звісно що читати приходилося, без звуку ))
Діапроектор ми теж дивилися зачаровано такі ,,мультики,,
Angel-Tereza• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Їм
не подавіться
Ellannka• 31 января 2024
Автор, ви так вчасно, я кілька місяців медитую на Самсунг за 1к дол., а вы таку альтернативу знайшли, дякую за те, що поділилися, нехай вам завжди везе в усьому
nataangel• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та йому не потрібен айфон)))
Клас зібралися рука літсо і пальці гнуть донизу. Напевно всі народилися зі знанням, що таке проектор як він працює. Дякую.

автор Love_Love_Love_ • 31 января 2024
Ответ дляEllannka
Дякую.
Juliana R• 31 января 2024
Гроші ви платили наперед?
автор Love_Love_Love_ • 31 января 2024
Ответ для Juliana R
Гроші ви платили наперед?
В якому сенсі?))
Juliana R• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В якому сенсі?))
За цей апарат?😁
Я просто ніколи не заказивала з Алі😵‍💫
А якщо він не працюючий був би...?
автор Love_Love_Love_ • 31 января 2024
Ответ для Juliana R
За цей апарат?😁
Я просто ніколи не заказивала з Алі😵‍💫
А якщо він не працюючий був би...?
Ви серйозно зараз?
Juliana R• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви серйозно зараз?
Ну так😁а що робити,цікаво🤣
автор Love_Love_Love_ • 31 января 2024
Ответ для Juliana R
Ну так😁а що робити,цікаво🤣
А що ви робите коли замовляєте просто в інтернет магазині?
Juliana R• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Заказ роблю з після оплатою😏або наложкою.
І ще питання, стосовно гарантії,якщо наприклад перестане працювати,як бути тут?
автор Love_Love_Love_ • 31 января 2024
Ответ для Juliana R
Збираєтесь і везете в Китай, віддаєте виробнику
inneska-85• 31 января 2024
Автор, вы конечно интересная женщина. Задали вам вопросы, а вы не в состоянии ответить на них. Как еврейка, вопросом на вопрос.
автор Love_Love_Love_ • 31 января 2024
Ответ дляinneska-85
О, як же без вашої оцінки )))
Juliana R• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
🤡

inneska-85• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
О, як же без вашої оцінки )))
Нет, я просто прочла тему. Вещь интересная, только естественно многие не понимают, как подключать и что делать. Можно же пару раз ответить на вопрос. Но нет.
автор Love_Love_Love_ • 31 января 2024
Ответ дляinneska-85
Тут все як завжди. В мене зараз ще світло
- а дайте фото в темноті.
Прикріплені фото на стіні.
- а шо у вас замість екрану?
Замовлення з Алі
- а як бути з гарантією?
🤷‍♀️😂
Tatyana_1975• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
https://a.aliexpress.com/_m0jEGP0
Дякую за пораду! У нас білі стіни, чоловік давно хоче проектор
Juliana R• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
- а дайте фото в темноті.
Прикріплені фото на стіні.
- а шо у вас замість екрану?
Замовлення з Алі
- а як бути з гарантією?
🤷‍♀️😂
Не напружуйтесь, виходьте з теми🤣🤣
автор Love_Love_Love_ • 31 января 2024
Ответ для Juliana R
Не напружуйтесь, виходьте з теми🤣🤣
kseniya123• 31 января 2024
Ответ дляEllannka
Але ж треба враховувати, до картинка яскрава буде лише в повній темноті.
Tatyana_1975• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви серйозно зараз?
Я також ніколи нічого з Алі не замовляла.
alisa0612• 31 января 2024
У нас проектор не такой как у автора. Дешёвый вариант советую чуть дороже. Подключаю к ноута и экран выезжает. Есть ткань специальная на алике продается. Или можно просто белый или серый фон
Татьяна777• 31 января 2024
На чорну п’ятницю також замовила такий проєктор. Розповідаю))) Ютуб є вже встроєнний в проєктор, чоловік встановив ще Фільмікс. Підключається до інтернету через вайфай. Звук підключаю через блютуз до колонки. Є встроєнний браузер Хром. Зображення гарне, ми купували окремо полотно і чоловік зробив по типу рулоних штор. Ми дивимося на екрані розміром 3 на 2 метри. Вдень краще затемнювати кімнату, бо видно погано.
Vika26• 31 января 2024
Ответ для Juliana R
Не можу сказати конкретно за цього продавця. Але у нас були випадки з аліекспрес коли нам присилали заміну замість бракованого товару або коли товар в дорозі отримував пошкодження. Пояснили, зняли відео доказ, фото і продавець нам відправив справний товар. Від різних продавців, але товар недорогий.

Автор, як думаєте, на сірих шпалерах норм картинка буде?
alisa0612• 31 января 2024
Ответ дляTatyana_1975
Мы красили одну стену специальной проекторной краской. Она не белая. А серая. Но на белой стене тоже можно смотреть ))) если перекрашивать или вешать экран не хочется