Крим мій• 31 января 2024
Питання до віруючих, який самий жорсткий пост у вас був?
Як довго тримали, як почувалися після духовно і телесно? Дякую
Ручки-Крючки• 31 января 2024
Почувалася чудово, коли щоп’ятниці пила лише воду і перебувала в молитві і спокої.
Инфотуфелька• 31 января 2024
В дитинстві кожний рік весь Великий піст не їла м´яса. Було важко, були спокуси, але трималась. А таке щоб не їсти взагалі в п´ятницю - то це дрібниці, досить легко. Знала, заради чого це все.
Не пириживай• 31 января 2024
До лет 17 держала все посты, мне не тяжело было не есть мяса и т.п., но с каждым годом было все тяжелее никуда не ходить на нг, не веселиться, не праздновать, на др не ходить и т.п. С 18 лет я постепенно прекратила это делать, осознанно.
Ленивица-красавица• 31 января 2024
В дитинстві не було що їсти. 90- ті роки, тому був піст постійно, а на Новий рік 95 була тюлька. Важкі були часи. Батько згорів від раку в 45 років, а мати поїхала мозгами і ми виживали як могли. Ми буди дітьми.
Потім був ще осознаний піст уже в дорослому віці. Вирішили з чоловіком попоститися на великий піст. Яке там щось духовне! Я жрать хотіла. Я думала , що переборола той голод, а він до мене вернувся. З тих часів ніякого посту. Просто поміркованість і спокій. Після шулерства з релігійними датами я взагалі держусь подалі від цієї намахаловки під назвою церква і попів вкрай не люблю. Вірю в Бога, але не в церкву. Я вже років 4 відійшла від цих ритуалів, посвят і так якось спокійно стало. Наче скинуто якусь обязаловку і ти живеш своїм життям.
Ручки-Крючки• 31 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Піст - то не лише про їжу, бо тоді це просто дієта. Відмова від соцмереж. Бажання пізнати Бога.
Ленивица-красавица• 31 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
От коли здохнем, тоді пізнаєм, а до цього моменту то все видумки попів і людей, яких хитрозроблені попи називають овечками.
Ручки-Крючки• 31 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Я не писала нічого про церкву. Бог Творець є.
Ленивица-красавица• 31 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А де я писала про церкву в тому посту? Щодо ’Бог Творець є.’, то я сказала, що узнаємо коли сдохнемо.