Вітаміни косметика• 31 января 2024

Гардасил ВПЧ вакцина

Дівчата хтось колов собі вакцину таку от ВПЛ. Хочу доньці 14 років зробити щплення. Не можу зрозуміти 2 -чи 3 дози потрібно. Доньці майже 14 років. Як ту вакцину потім до лікаря транспортувати- холодильник потрібен чи що? То ціна вакции біля 4500грн. Думаю чи варто робити це для мене не дешево.
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Лікар акушер-гінеколог Кандидат медичних наук, доказова медицина, автор декілька книг, в своєму блозі доступно все поясняє, приводячи наукові дослідження, навчається та стажується в багатьох розвинених країнах, в тому числі і в Англії, немає там таких досліджень. Дивно не знати такого лікаря в нашій країні.
Є такі дослідження, дивно не знати такого. Але вам вже не актуально
Про лікаря, все зрозуміло. ЕкспЄрд
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Про лікаря, все зрозуміло. ЕкспЄрд
Ще раз дайте посилання? Говорити можна все що завгодно. А ось Білоконь точно не вам оцінювати, пацієнт якогось незрозумілого селищного гінеколога
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Удалено администрацией...
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Взагалі не розумію для чого вам якісь дослідження тепер)
постою_послушаю• 31 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не антивакцинатор, скажу одразу, але це одна з небагатьох,яку б не колола ні за які гроші ! Існує величезна кількість прекрасних розробок, але саме з впл піпець повний
( це ще м´яко кажу) . Погано те, що вона має більше шансів не просто виявитися недієвою, а викликає дуже цікаві процеси, які будуть відбуватися на клітинному рівні без жодних симптомів довгий час. В Варшаві і Будапешті була на двох різних семінарах, а про впл казали одне й те ж ...я б нікому з близьких не дозволила колоти.
Где об этом можно почитать? Спасибо
постою_послушаю• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Є ціле дослідження в Англії як після вакцинації піднялася захворюваність на рак шийки матки. Консультувалася з онкогінекологом, я ходжу до неї на щорічні огляди - вона не в захваті від вакцини.
Мне в Канаде наоборот доктор рассказывала на моё удивление почему у них нет планового осмотра гинекологом девочек аж до 25 лет, что это ввели благодаря почти полному охвату именно этой вакцинацией. То есть даже страховые компании не настаивают на осмотрах, ПАП тестах и кольпоскопии, потому что риска нет
постою_послушаю• 31 января 2024
Ответ дляОдяг та сумки
дякую за вашу думку. Вам не радили її робти так розумію- хоча ви і на обліку?
Так её колят исключительно ДО начала половой жизни.
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Наявність вакцини не відміняє планових оглядів в проведення пап тесту.
постою_послушаю• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Девочек, привитых Гардасилом до начала сексуальной жизни в Канаде гинеколог планово начинает осматривать после 25 лет или через 5 лет после начала сексуальной жизни.
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
В нас з 21 року, планово.
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Удалено администрацией...
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Удалено администрацией...
Ото в вас яду вкачали, жіночко, що така токсична
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Удалено администрацией...
За своєю рідиною слідкуйте. А вакцина як раз для того щоб не допустити раку.
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Просто не люблю балаболів. Десь придумали якусь статистику як в калюжу пукнули, ще й поважного лікаря обісрали. Свій яд ще не пече, ні?
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
В вас метеоризм і проблеми з дефекацією? Після вакцинації ? Зверніться до ’поважного лікаря’
Є дослідження, високий відсоток раку шийки в Великобританії в відкритому доступі, шукайте якщо хочете
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Там одна з побічок - рак шийки матки
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Во всех развитых странах эта прививка входит в календарь обязательных. Такие страны как США, Канада, Австралия, Израиль, Европейские, оплачивают эту вакцину чтоб прививать женщин и уж точно у них есть полно исследований, привику делают не первый десяток лет. Все современные доказательные врачи за нее. И только какая-то условная Вера Васильевна, которая боится развиваться и остается на уровне советского воспитания тихонько говорит своим пациенткам что она не советует, ссылаясь на какие-то призрачные исследования страны, внимание, которая делает эти прививки! Во логика у людей.
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Якщо б не тільки літери читали, а ще й зрозуміли прочитане то було би легше вести цей діалог, а так Я не робила цю вакцинацію. А ось у вас схоже дефекація болюче місце і не тільки. Але про це не обов´язково тут писати. Ідіть краще до селищного лікаря, нехай вам покаже ці ’дослідження’ не ганьбитесь вже такою тупістю. Всі дослідження як раз навпаки доказують що процент знизився.
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Та це ще гірше, дитину свою привили(
Якщо б ще читали інструкції до вакцини, а ще й зрозуміли прочитане то б дитину б не труїли. Краще б пукали в калюжу постійно про це згадуєте.
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Вся медицина розвинених країн була за вакцинацію від ковід! Але потім щось пішло не так ... людей вже не вернеш
Добре, що в Україні ще є такі Вери Васильевни які спасли тисячі життів і шепнули своїм пацієнтам
Давно відомо, що медицина і фармація в розвинених країнах - це не про здорову людину, а радше навпаки
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Та це ще гірше, дитину свою привили(
А це вже не вашого розуму діло Мені ж все одно що ви там собі робите, а що ні. Просто не треба пустозвоніти та й все.
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
ну звісно куди вже розвинутим країнам до вас Смішніше нічого не чула. Відпочивайте вже, не бачу сенсу зі стіною розмовляти.
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Як не мого? Для чого тоді діставали до мене з своїми розумозаключеннями з 11 години ранку?
Інформація є в вільному доступі але вам вже і так пізно.
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Я це писала не вам. Заспокійтеся
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ага, саме через це бігаєте за мною весь день! Ну дивна, жіночка
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Куди бігаю? Я? це ви мені тут на кожній пост маячню пишите, а бігаю я? В мене було тільки одне питання посилання на ваші ’дослідження’, офіційні, а не слова сільської гінекологині. А далі ви вже віляти почали, типу самі їх знайдіть, як можна знайти того чого немає?
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ви шукаєте собі виправдання? Мої пости відповідь на вашу маячню, починаючи від захисту вакцинацією від раку і закінчуючи чудо лікарем з інстаграму.
Котики-муркотики• 31 января 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
У вас з висновками теж так погано як із розумінням прочитаного. У цього лікаря є книжки, звання доктора наук та стажувалась вона закордоном. Якщо ви не розумієте таких речей і це для вас нічого, то про що з вами взагалі розмовляти? І сучасний лікар може вести сторінку в інстаграмі, де дівчата можуть знайти все в одному місті. Але ваш рівень це незрозумілий гінеколог, який шепче маячню, яку ви потім несете в маси.
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
В біомаси
Краще б ви витрачали час на вивчення складу вакцини і їх побічні реакції.
А чого ви стільки часу розмовляєте?
Про лікаря з інстаграму - без коментарів (
Черговий по кухні• 31 января 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Навіть тут в пошуках по темах ’ хвалять’ вашого доктора наук