Дівчата хтось колов собі вакцину таку от ВПЛ. Хочу доньці 14 років зробити щплення. Не можу зрозуміти 2 -чи 3 дози потрібно. Доньці майже 14 років. Як ту вакцину потім до лікаря транспортувати- холодильник потрібен чи що? То ціна вакции біля 4500грн. Думаю чи варто робити це для мене не дешево.
Котики-муркотики• 01 февраля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Навіть тут в пошуках по темах ’ хвалять’ вашого доктора наук
Ага, такі ж самі адепти незрозумілих лікарів с совковим мисленням.
Черговий по кухні• 01 февраля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
О, так ви ж вже писали вчора - ’ Якщо ви не розумієте таких речей і це для вас нічого, то про що з вами взагалі розмовляти? ’
Для чого продовження?
Котики-муркотики• 01 февраля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Для чого продовження?
та це ж ви ніяк не заспокоїтесь, все щось вишукуєте, дописуєте.
Якщо ви не в курсі, то на всі відповіді на мої пости в мене з*являється оповіщення і звісно я заходжу подивитися, а там ви
Черговий по кухні• 01 февраля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Як я? Це що?
Хоча після фрази ’ пук в повітря’ і
’ я слухаю Бідоконь’ , що можна чекати від людини ?
Хоча після фрази ’ пук в повітря’ і