Морковку дай• 31 января 2024

син майже 18 років

Добрий день. Мами, хто вивозив синів на навчання в іншу країну. Порадьте як це робити - самостійно чи через спеціальну компанію. Я розумію, що в цьому році вже не зможемо поступити (бо не готувались і мови не знає), але, може я його там залишу в гуртожитку при унівєре чи на квартирі, наступний рік він буде готуватися, і вчити мову а вже потім в унівєр.
Бжоли-бандерівці• 31 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Це все не безкоштовно. Чи є у автора гроші?
Ну автор же говорит , что она будет работать и зарабатывать в другой стране. Она думает , что ей хватит денег и на оплату услуг этих фирм)
Пуки-куки• 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Наскільки, що мамин батончик сходу пройде співбесіду? 🤦‍♀️
ваші діти вже воюють?
Рубаю олівлє• 31 января 2024
Ответ дляПуки-куки
ваші діти вже воюють?
До чого ці питання? Тільки ви несете відповідальність за своїх дітей. Не чужі люди. Був час готуватись, то не перекладайте відповідальність на мене
Мама Чели• 31 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
По можливості не ставайте на облік в тцк. За кордон пускають без довідок цих. Зробіть паспорт новий, щоб термін був максимальний.
До 18 лет, для выезда за границу, ни справка тцк, ни приписное не нужны
Аристократка-тунеядка• 31 января 2024
Автор, это Ваш сын, делайте всё возможное, что бы устроить его будущее не в этой стране. Хочется верить, что со временем изменится ситуация, то вернется. А пока что у Вас есть варианты уберечь его, то ничего не бойтесь,пробуйте. По теме - я в 17 лет уехала учиться в Киев из далёкой провинции, понятия не имея даже как сварить яйца. И ничего, жива) Пусть всё у вас сложится благополучно!
Завжди недо...• 31 января 2024
Ответ дляМама Чели
Так. Тому краще не світитися в базах і не ставати на облік у тцк.
Мама Чели• 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Яким чином ви його поселите в гуртожиток при університеті без навчання?
Нулевой курс, по факту - изучение языка = основание для поселения в общежитие.
Другой вопрос найти места.
Мама Чели• 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Так він мови не знає. Як він працюватиме? Не кажучи про навчання.
В мак берут и с одним английским.
Надеюсь его ребенок автора знает.
По ходу работы и язык подучит
Твердая валюта• 31 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Казкарка
Аристократка-тунеядка• 31 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Казкарка
Ви дивна людина, дуже
Мама Чели• 31 января 2024
Ответ дляПирожкиня
Жодного разу не бачила, щоб у маках працювали люди, які не знають мову країни.
Приезжайте во Францию: тут вас наши обслужат рідною мовою чи англійською 🤷‍♀️
Твердая валюта• 31 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви дивна людина, дуже
Дивно вигадувати історії
З провінції, пишіть відразу з - аулу в тайзі
побольшомусекретику• 31 января 2024
Автор, вывозите, конечно, оформляйте защиту и по месту определяйтесь. Общежитие в Украине и студенческий кампус за границей - не одно и тоже. В подавляющем большинстве приличных университетов не хватает мест для действующих студентов и бесплатными они не бывают
Аристократка-тунеядка• 31 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Дивно вигадувати історії
Нет, не с аула, и не в тайге. Представьте себе, живя с мамой и бабушкой у меня никогда не было необходимости готовить. А если это выходит за рамки вашего мировоззрения, то абсолютно не означает,что такого не бывает
Твердая валюта• 31 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Та ну)) я з навіть чоловіком живучи не готую.
Аристократка-тунеядка• 31 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Нашли чем гордиться)
Твердая валюта• 31 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Нашли чем гордиться)
Змушена спілкуватися з вами на вашому рівні щоб не’ выходит за рамки вашего мировоззрения’
Для нас готують але виєхавшим з провінції цього не зрозуміти
Аристократка-тунеядка• 31 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Таки дуже дивна ви, будь-ласка, відчепіться від мене)
Твердая валюта• 31 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Та як відчеріться, мене до сліз зворушила історія бідної дівчини з провінції
Щей вигадати таке))
Аристократка-тунеядка• 31 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Щей вигадати таке))
Я не говорила, что я бедная. Я говорила, что была абсолютно не подготовлена к самостоятельной жизни. И если это хоть как-то убедит автора в том, что всё решаемо и ко всему можно приспособиться, то значит всё не зря. А вы живите в своей злобе как знаете. Каждому своё.
Рубаю олівлє• 31 января 2024
Ответ дляМама Чели
В мак берут и с одним английским.
Надеюсь его ребенок автора знает.
По ходу работы и язык подучит
Так не знає він мови
автор Морковку дай • 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Так не знає він мови
він знає англ, я мала на увазі не знає польську чи словацьку, бо якщо ми кажемо про навчання в цих країнах- то там англ нам не допоможе
Kidstaff Bot• 31 января 2024
Ця тема дублює вже існуюче обговорення.

З повагою, Команда Kidstaff