Морковку дай• 31 января 2024
син майже 18 років
Добрий день. Мами, хто вивозив синів на навчання в іншу країну. Порадьте як це робити - самостійно чи через спеціальну компанію. Я розумію, що в цьому році вже не зможемо поступити (бо не готувались і мови не знає), але, може я його там залишу в гуртожитку при унівєре чи на квартирі, наступний рік він буде готуватися, і вчити мову а вже потім в унівєр.
Морковку дай
• 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Наскільки, що мамин батончик сходу пройде співбесіду? 🤦♀️
боже які ви черстві
, батончик, бубочка, що з вами не так, дівчатка.
Сколько_мне_лет?• 31 января 2024
Ответ дляМорковку дай
він не хоче взагалі їхати !!!! я планую його переконати, переконати його друга, і щоб вони удвох поїхали. Країна ще не знаю, словаччина можливо чи польща, гроші буду заробляти, я про безкоштовне не питала. я лише не хочу щоб його забрали на війну після 25 років. А війна якщо слухати Портнікова- то декади вже!!!
В Словаччині немає підготовчого року
Люблю ВалЄру• 31 января 2024
Ответ дляМарічка
Та как вы свою бубочку в ощаге бросите одного? Обращайтесь в посольство, пусть там живет. Не, ну а чё.
А у вас є син? Чи чужого не шкода?
Chaterbox• 31 января 2024
Автор, в Германии таких детей полно, кто в семье, кто в лагере живет( отличном, бывшая гостиница)…. Для них яз курсы и потом учеба. Многие пошли на аусбилдунг уже, огромное кол- во без родителей. Сейчас никто уже домой не рветься и видят будущее там
Завжди недо...• 31 января 2024
Ответ дляПирожкиня
Жодного разу не бачила, щоб у маках працювали люди, які не знають мову країни.
Я сьогодні зранку каву забирала і українка мені подала . Говорила майже все по українськи, декілька польських слів і то з сильним акцентом.
Люблю ВалЄру• 31 января 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Можна вступити на підготовчий, вивчатиме мову і готуватиметься до вступу. З умовами можна ознайомитися на сайті будь-якого обраного ВНЗ. Компанії просто спростять вам формальні якісь нюанси, але і самому можна справитися.
На підготовчий треба вступати з рівнем мови В1-В2.
Морковку дай
• 31 января 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
В Словаччині немає підготовчого року
дякую
Люблю ВалЄру• 31 января 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Є купа компаній які організовують курси вивчення мови і підготовки до вступу, вони ж допомагають з документами і надають гуртожитки
Ви спочатку з країною визначтеся і дивіться умови вступу
Це все не безкоштовно. Чи є у автора гроші?
АсобеннАя• 31 января 2024
Ответ дляБорщик
і ще одне
я не знаю на скільки самостійний та відповідальний ваш син, але одразу залишити хлопця одного в 18 років за кордоном - ну так собі рішення
Наш син опинився сам в іншій країні в 18 років 2 роки тому. І все гаразд
в чому проблема?
Лукава Кішка• 31 января 2024
Ответ дляМарічка
У меня только кот. Но и его судьба мне не безразлична. Говорят, что скоро и до котов доберутся, на передовой все нужны
А разве не с 25 лет берут?
Рубаю олівлє• 31 января 2024
Ответ дляМорковку дай
боже які ви черстві
Тому що у вас був час підготувати сина до виїзду. А тепер кинулись в пишете якісь нісенітниці на кшталт «в гуртожиток при універі без навчання»…
Хай вчить мову, готується до вступу. Поки ще є час.
ЖивунаБагамах• 31 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Моя дочка вступила з А2.
АсобеннАя• 31 января 2024
Автор, якщо син хоче вступати у ВНЗ, то в деяких країнах вже треба подавати заявки на вступ.
Люблю ВалЄру• 31 января 2024
Ответ дляМарічка
Тогда и не рассуждайте на тему вывозить чужих детей или воевать им
Сколько_мне_лет?• 31 января 2024
Ответ дляChaterbox
Вибачте, але знайома відправила сила у Німеччину. Вчив мову 5 років. Сидить там, чекає тих курсів. А вже кінець січня. Місць немає. В грудні йому виповнилось 18 років. Запропонували переїхати у лагерь для біженців, де сирійці. Вона відмовилась. Благо що там тітка живе. Відправила до них
Бла бла бла• 31 января 2024
Ответ дляЛукава Кішка
А разве не с 25 лет берут?
З 25років, а з 18років не випускають виїхати.
Морковку дай
• 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
він ще не хочу нікуди їхати, тому ми готуємось до НМТ, 18 років в кінці серпня. Вчить англ мову.
Люблю ВалЄру• 31 января 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Моя дочка вступила з А2.
Это куда? Я где нп смотрю штудиумколлеги, то ниже В1 нигде нет
Борщик• 31 января 2024
Ответ дляАсобеннАя
в чому проблема?
батько мого чоловіка поїхав з села в Київ в 15, сам вивчився, але це (як і приклад вашого сина) - не показник. Діти є різні, у мене близнюки, один в 6 років вже за племінником наглядав, а другий нормально шнурки зав’язати не міг
Сколько_мне_лет?• 31 января 2024
Ответ дляChaterbox
І чому ви не кажете про рівень мови. Там з В1 не хочуть брати. Здають екзамени
Chaterbox• 31 января 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Он не попал на 24 параграф и наверное условия иные, ну или как поаезет. У меня подруга оставила старшего жить в лагере и переехала отдельно. Сын доволен и назад не рветься
Лукава Кішка• 31 января 2024
Ответ дляБла бла бла
А, понятно. Моему 12, я пока не особо вникаю, зачем так рано уезжают Надеюсь, закончится все таки
Зам. зав. Анонима• 31 января 2024
Ответ дляjulia-678c
на каком основании он будет жить в общаге при универе?
На основании гениальности. Мови не знає, не готувався, вступити до університету дуже хоче. Це ж геніально.
АсобеннАя• 31 января 2024
Ответ дляБорщик
6 років не 18
18 - це повнолітня людина.
Морковку дай
• 31 января 2024
Ответ дляЛукава Кішка
врядле закончится, послушайте портникова
Мамаша в бигудях• 31 января 2024
Ответ дляМорковку дай
Автор, з якого ви міста? І якщо б він поступав в Україні , який фах?
У мене син навчається в Україні , але практика не тут, він вже один раз виїхав і повернувся.
Борщик• 31 января 2024
Ответ дляАсобеннАя
6 років не 18
18 - це повнолітня людина.
що ви цим хочете сказати? зрозуміло що 6 не 18) але вступати в іноземний вуз - це не шнурки зав’язувати)
Згадайте себе в 18 і порівняйте з нинішньою
Морковку дай
• 31 января 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Київ
Звёздонька• 31 января 2024
Ответ дляМорковку дай
Київ
Напишите в личку. Я выше про сына писала. Есть вариант