Морковку дай• 31 января 2024

син майже 18 років

Добрий день. Мами, хто вивозив синів на навчання в іншу країну. Порадьте як це робити - самостійно чи через спеціальну компанію. Я розумію, що в цьому році вже не зможемо поступити (бо не готувались і мови не знає), але, може я його там залишу в гуртожитку при унівєре чи на квартирі, наступний рік він буде готуватися, і вчити мову а вже потім в унівєр.
Борщик• 31 января 2024
вивозьте дитину як біженця
Ніякого гуртожитка без навчання не буде, не розраховуйте.
Підрахуйте гроші на житло, проживання та вивчення мови
Марічка• 31 января 2024
Та как вы свою бубочку в ощаге бросите одного? Обращайтесь в посольство, пусть там живет. Не, ну а чё.
julia-678c• 31 января 2024
на каком основании он будет жить в общаге при универе?
Мандолина Бу• 31 января 2024
11 класів закінчив?
Борщик• 31 января 2024
і ще одне
я не знаю на скільки самостійний та відповідальний ваш син, але одразу залишити хлопця одного в 18 років за кордоном - ну так собі рішення
ЖивунаБагамах• 31 января 2024
Можна вступити на підготовчий, вивчатиме мову і готуватиметься до вступу. З умовами можна ознайомитися на сайті будь-якого обраного ВНЗ. Компанії просто спростять вам формальні якісь нюанси, але і самому можна справитися.
Мадам Тю-лю-лю• 31 января 2024
Вивозьте дитину. Там розберетеся
Щось не спиться• 31 января 2024
Ответ дляМарічка
У вас наверно дочка растёт и вы не понимаете автора
Начальник Анонимов• 31 января 2024
Є купа компаній які організовують курси вивчення мови і підготовки до вступу, вони ж допомагають з документами і надають гуртожитки
Ви спочатку з країною визначтеся і дивіться умови вступу
Щось не спиться• 31 января 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Вивозьте дитину. Там розберетеся
100%
Марічка• 31 января 2024
Ответ дляЩось не спиться
У меня только кот. Но и его судьба мне не безразлична. Говорят, что скоро и до котов доберутся, на передовой все нужны
Щось не спиться• 31 января 2024
Ответ дляМарічка
А вы пойдете?
Завжди недо...• 31 января 2024
По можливості не ставайте на облік в тцк. За кордон пускають без довідок цих. Зробіть паспорт новий, щоб термін був максимальний.
Сколько_мне_лет?• 31 января 2024
Автор, а які у вас доходи? Зможете оплатити зйомну квартиру, харчування? Яку мову хочете вивчити за один рік?
автор Морковку дай • 31 января 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
ось я про це і питала, дякую
Марічка• 31 января 2024
Ответ дляЩось не спиться
А вы пойдете?
Если кота заберут, придется идти и мне
Рубаю олівлє• 31 января 2024
Яким чином ви його поселите в гуртожиток при університеті без навчання?
Несу добро людям• 31 января 2024
Хм... а содержать его у вас деньги есть?
Он готов работать на тяжелых работах?
Вы верите, что в другой стране ваш ребенок у которого нет навыка учится и делать ’неприятную работу ’ вдруг изменится?
Щось не спиться• 31 января 2024
Ответ дляМарічка
Если кота заберут, придется идти и мне
Так идите сразу, только кота оставьте
Завжди недо...• 31 января 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
За кордоном можна знімати кімнату з іншими хлопцями спільно у квартирі. Це дуже популярно. Можна підробляти у маку на приклад, там графік гнучкий
Рубаю олівлє• 31 января 2024
Ответ дляМорковку дай
ось я про це і питала, дякую
А гроші у вас є на підготовчі курси і оплату гуртожитка? Послуги цієї компанії тощо
Марічка• 31 января 2024
Ответ дляЩось не спиться
Так идите сразу, только кота оставьте
Удалено администрацией...
ЖивунаБагамах• 31 января 2024
Ответ дляМорковку дай
ось я про це і питала, дякую
Це найкраще рішеня, бо окрім занять він вже буде в студентському середовищі, плюс там є бадді програми з місцевими студентами, спитайте про це, їх на початку навчального року вводять.
Рубаю олівлє• 31 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Так він мови не знає. Як він працюватиме? Не кажучи про навчання.
Мандолина Бу• 31 января 2024
Про яку країну йдеться?
Щось не спиться• 31 января 2024
Ответ дляМарічка
Удалено администрацией...
Завжди недо...• 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Якщо це буде Польща , то мова не складна і зрозуміла відразу.
Рубаю олівлє• 31 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Наскільки, що мамин батончик сходу пройде співбесіду? 🤦‍♀️
автор Морковку дай • 31 января 2024
він не хоче взагалі їхати !!!! я планую його переконати, переконати його друга, і щоб вони удвох поїхали. Країна ще не знаю, словаччина можливо чи польща, гроші буду заробляти, я про безкоштовне не питала. я лише не хочу щоб його забрали на війну після 25 років. А війна якщо слухати Портнікова- то декади вже!!!
Пирожкиня• 31 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Жодного разу не бачила, щоб у маках працювали люди, які не знають мову країни.