Феритин 10,3 на 24тижні. До кого ви йшли, щоб призначили залізо? Ендокрінолог, гематолог? Що пили? В мене до вагітності були теж проблеми з ним. Пила тардиферон. Піднімався з 10 до 43.
Когда же люди начнут ответственно подходить к планированию беременности....
Вам нужен прием железа на постоянной основе до родов.
Значительно поднять уже не получится.
Если есть возможность - капельницы в низких дозах.
Направление должен дать ваш гинеколог и анализ этот тоже ему нужно показать
Значительно поднять уже не получится.
Ответ дляRukola1
На початку вагітності феритин був 50, потім впав до 25. Підняла Тардифероном до 70.
Ендокринолог призначав препарати заліза. Я перепробувала їх декілька: Мальтофер, Бізгліцинат від Now Food, залізо від Sogar і Тардиферон. От тільки останній і підняв мені залізо
А скільки всього по часу приймали? Мені гематолог зараз сказала тардиферон 1міс пропити і пере здати аналіз
Ответ дляМарія -bb82
Кров оновлюється кожні 3 міс, то ж кажуть почати пити препарат і через 3 міс.перездавати аналіз. Але в мене так гарно піднявся феритин через 2 місяці