Марія -bb82• 31 января 2024

Знижений Феритин 24тиж

Феритин 10,3 на 24тижні. До кого ви йшли, щоб призначили залізо? Ендокрінолог, гематолог? Що пили? В мене до вагітності були теж проблеми з ним. Пила тардиферон. Піднімався з 10 до 43.
Olya-6c17• 31 января 2024
Ваш гінеколог.вам призначе . Взагалі можете далі пити тардіферон
sky-labs• 31 января 2024
Когда же люди начнут ответственно подходить к планированию беременности....
Вам нужен прием железа на постоянной основе до родов.
Значительно поднять уже не получится.
Если есть возможность - капельницы в низких дозах.
Направление должен дать ваш гинеколог и анализ этот тоже ему нужно показать
Веккy• 31 января 2024
Сама себе начиталась отзывов и пью. Сорбифер и тардиферон
Rukola1• 01 февраля 2024
На початку вагітності феритин був 50, потім впав до 25. Підняла Тардифероном до 70.
Ендокринолог призначав препарати заліза. Я перепробувала їх декілька: Мальтофер, Бізгліцинат від Now Food, залізо від Sogar і Тардиферон. От тільки останній і підняв мені залізо
автор Марія -bb82 • 01 февраля 2024
Ответ дляRukola1
А скільки всього по часу приймали? Мені гематолог зараз сказала тардиферон 1міс пропити і пере здати аналіз
Rukola1• 02 февраля 2024
Ответ дляМарія -bb82
Кров оновлюється кожні 3 міс, то ж кажуть почати пити препарат і через 3 міс.перездавати аналіз. Але в мене так гарно піднявся феритин через 2 місяці