Я_уеду_жить_в_Лондон!• 31 января 2024

Які вправи ефективні від живота?

Наче не товста, а живіт випирає. Все в нього йде, намагаюся худнути, які вправи підключити? Калорії 1800 на день споживаю
Губи з філером• 31 января 2024
Пресс качайте и поднимайте ноги.
Светка-пипетка• 31 января 2024
Спочатку скажіть чи є у вас плоскостопість, викривлення хребта, лордоз, і тп. Якщо є то випираючий живіт може бути саме через це, і скільки не качай прес толку не буде. А також опущення органів малого тазу.
Нічого вдягти• 31 января 2024
Їште паличками
Лукава_Кiшка• 31 января 2024
В ютуб Аніта Луценко викладала відео з правами для пресу, класні. А ще коло крутіть
Мюллерная• 31 января 2024
не есть вечером и живот не будет торчать
А вот недавно• 31 января 2024
Ответ дляНічого вдягти
Їште паличками
Ага ,і краще рис, пшоно або січку.
Повітруля• 31 января 2024
а сколько у вас рост/вес/активность ? роды были? что с позвоночником?
вре_Динка• 31 января 2024
Який зріст та чи займаєтесь спортом? Я 1800 їм тільки коли дуууже активно займаюсь спортом

Живіт випирати може через гіперлордоз, через діастаз, та багато інших причин
Мішечок щастя• 31 января 2024
питание 80% и анаэробные интенсивные тренировки 20%. Качание пресса - до одного места, смешно читать такое
Однозначно• 31 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Полностью согласна. Пресс качать до фени. Питание это основа. У меня живот торчит даже при кубиках. Проблемы с жкт есть. Отсюда и торчит.
Marmu• 31 января 2024
Та треба дивитися, може він просто роздутий. Я як перестала їсти глютен, зразу стухла в животі.
Кружите меня,кружите• 31 января 2024
убрала все мучное, сладкое, крахмальное,на пп, за месяц -5 кг и-10 см в талии, живот это моя проблема, я яблоко,но теперь при даже - 10 см влажу в такие вещи, что не мечтала даже.
Потребую апгрейду• 31 января 2024
Живіт худає на кухні, а не від вправ. Вище правильно написали, що можуть бути проблеми з поставою(осанка), мʼязами тазового дна, стопами. Треба в комплексі дивитись, вправи не допоможуть. Зараз стільки інформації саме про випираючий живіт на теренах інтернету, пошукайте. Можливо якісь продукти провокують здуття живота, або затримується вода. Також можливо застій лімфи, або діафрагма не працює як повинна.
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 31 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Є гіперлордоз і опущення органів… а останнє я не можу змінити(((
Светка-пипетка• 31 января 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну то живіт в будь-якому випадку буде випирати. Чому не можете є операції щодо опущення. Зверніться до кінезіотерапевта, або в центр спини. Можуть з допомогою вправ покращити стан