Ленивица-красавица• 31 января 2024
Пальто яке?
Дівчата,хто слідкує за тенденціями-підкажіть чи модне зараз пальто з приспущеним/вільним плечем чи чітким по розміру плеча?чи і той і той варіант зараз носять?
Фото лише для прикладу форми плеча,не вибираю з них
Ленивица-красавица
• 31 января 2024
’Ленивица-красавица’ нік підходить мені тільки перша частина)
Чупокабра• 31 января 2024
Не знаю, щодо актуальності, але мені не подобається фасон, як на другому фото. А перше - носила б.
Железобетон• 31 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
У пальто будете красавіца))
По моді не підкажу, але подобається більше перше.
Ленивица-красавица
• 31 января 2024
Ответ дляЖелезобетон
У пальто будете красавіца))
Дякую))
Ленивица-красавица
• 31 января 2024
Ответ дляОднозначно
Перше більш актуальніше
Просто бачу все частіше саме на цей рік чітка лінія плеча.
Однозначно• 31 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Дивіться що вам ближче)
Єдина Країна• 31 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
И так и так! Это 2 разных стиля! И они живут всегда! Главное, как они сидят на Вас!
Стрекоза любви• 31 января 2024
З ваших двох обрала б 2-ге. Зараз популярні моделі маскулінні, обʼємні і на противагу їм приталені. Перше теж можна носити, але вже трохи приїлися.
Грамотний хвіст• 31 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Дякую))
Лучше спущенное плече не надо, если вы невысокого роста. Второе не очень, первое на вид совсем не теплое и мягкое.
Бубль Гум)• 31 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Отлично спущенное плечо смотрится и на невысоком росте.
Грамотний хвіст• 01 февраля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Вам виднне