ЗновЗдоров• 31 января 2024

Купувати скіпасс в Буковелі? І як?

Дівчатка, добрий вечір. Підкажіть будь ласка, як його краще купувати ? Онлайн чи по факту в касі? Як дешевше? Бо багато інформації, а хочеться зекономити.
Цікавить ще де з дітьми краще прокататися типу на тарілці/санях.
Дуже чекаю ваших відповідей , бо нарешті за ці роки війни кудись виїхала🫶
Попадалочка• 31 января 2024
дешевше зазвичай у перекупів ніж в касі
ЖующаЯКонфету• 31 января 2024
там такі ціни
бачила вчора в інсте
1300-1800 в залежності від годин
Тільки не про гроші• 31 января 2024
Удачи в очередях на подъемник💪
автор ЗновЗдоров • 31 января 2024
Ответ дляПопадалочка
дешевше зазвичай у перекупів ніж в касі
А це в який саме, підкажіть будь ласка 🙏
автор ЗновЗдоров • 31 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Удачи в очередях на подъемник💪
Плануємо зранку. Там о 10 також черги?
Кумася• 31 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Плануємо зранку. Там о 10 також черги?
з самого відкриття черги. в 10 тим паче
ПП-шница• 31 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Удачи в очередях на подъемник💪
Да ладно. Мы каждый год сразу после НГ ездим, и то нормально, больше 5 минут очереди ни разу не застали. А сейчас в феврале и вовсе нет
Там все розмивчато• 31 января 2024
Там є траси, де можна спускатися на плюшках, абонемент можна купити в касі, черги не великі на них
Попадалочка• 31 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
на олх є, і місцеві продають, зокрема ті, що снарягу здають
Попадалочка• 31 января 2024
Ответ дляПП-шница
там вторая половина января - меньше людей. а февраль и до середины марта - наоборот больше. ну до войны так было
Мальовнича даль• 31 января 2024
Хтозна як зараз. Раніше до 8 години була якась знижка в касах. Восени був передпродаж скіпасів вигідний -30 відсотків. Думаю, в сезон принципової різниці немає. Вивчайте всі пропозиції. Залежить від кількості днів, годин катання...
ПП-шница• 31 января 2024
Ответ дляПопадалочка
Больше, чем с НГ по Рождество точно очередей нет.
Хомо_сапиенс• 31 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Удачи в очередях на подъемник💪
Ви що смішні? Які черги? Такого пустого Буковеля, як цього року, я не бачила жодного разу за 15 сезонів.
Хомо_сапиенс• 31 января 2024
Ответ дляМальовнича даль
Востаннє знижки на скі-паси восени були в 2019 році. Під час ковіду і війни ніяких знижок нема.
А щодо перекупів - абони зараз іменні і з фото, яке є в системі. Якщо з вашим скі-пасом буде катити хтось інший - блокануть. Перевірено на власному досвіді.
Варена цибуля• 31 января 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Ох як хочеться на Буковель..
автор ЗновЗдоров • 31 января 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Підкажіть, що там по цінам? Ми будемо два дні там
автор ЗновЗдоров • 31 января 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Зрозуміло тоді. А що по цінам зараз? Ми два дні будемо
Хомо_сапиенс• 31 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Зайдіть на офсайт, там всі ціни. Все залежить від того, скільки годин вы планируєте кататись. Найдешевше - це вечірнє катання - з 15 до 19:30
автор ЗновЗдоров • 31 января 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Я там дивлюся і є пільгові. Не знаєте випадково, студентський підходить для плітки. І діти з якого віку по повній оплаті?
Мовчу, але хочу• 31 января 2024
Ответ дляПопадалочка
А ви так придбали?
Я іноді з рук брала дешевше або до війни хлопці на парковці продавали теж можно було придбати по гарній ціні
Хомо_сапиенс• 01 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Студентський точно не дає пільгу. Діти з 12 років уже за повну вартість катаються.
Хомо_сапиенс• 01 февраля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
А ви так придбали?
У мене був свій іменний, в другій половині дня його мама взяла катати. На наступний день він був заблокований, там був скіпас на 5днів.
Тому з рук зараз купувати ризиковано, бо можете залишитись без грошей і із заблокованим скі-пасом.
До війни ще не працювала система розпізнавання облич при проходженні через турнікети. А зараз при купівлі скі-пасу в касі вас фотографують.
Патриоточка• 01 февраля 2024
автор, в понедельник вернулись только. очередь была на всех подьемниках в субботу. в другие дни очереди после закрытия подьемников некоторых(я не подскажу каких, так как не лыжница, дети катались) подруга сыну брала в кассе льготный, ему 12 лет. на вип скипассы льготная цена не распространяется.
санная трасса есть, мы брали на 3 часа -950 грн(один спуск 550 грн, мы не пожалели что взяли на 3 часа, спуск 3 км)шлем -80 грн аренда(и он обязателен, можно со своим) бахилы на ноги тоже 80 грн, если у вас лыжные штаны, то не надо брать. обувь удобная должна быть, так как есть крутые повороты, тормозить будете пятками
Патриоточка• 01 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
вы еще смотрите по себе, сколько вы кататься будете по времени, если не с утра до вечера, а несколько часов, то берите на 3 часа.
Патриоточка• 01 февраля 2024
на санную трассу, билеты продают с 16:30 и открывается она тоже с 16:30. находится возле 14 подьемника касса, в других не продают.первый раз когда брали, очередь приличная была. во второй раз брали, меньше была.
автор ЗновЗдоров • 02 февраля 2024
Ответ дляПатриоточка
Людей не багато, останній раз спускались 19:40 то взагалі кожен 2і3 підйомник пусті