Клин_Кляйн• 1 час назад
Після біопсії шийки матки боюся ускладнень
як у вас проходило відновлення? поділіться, щоб не гуглити страшилки.
SnowMaiden• 1 час назад
С результатом биопсии к гинекологу, на консультацию, всё расскажет и распишет
Бутербродница• 1 час назад
Автор, всім страшно чекати результатів. Це нормально. Просто не гугліть))
Проня_Прокоповна• 1 час назад
Коли мені робили біопсію шийки матки, це був укол всередині, секундний біль. Потім впродовж того дня мазало, я чогось злякалась і подзвонила лікарці, вона сказала просто полежати, і мазати перестало. Потім ще 2-3 дні без статевого життя, і потім звичайне нормальне життя. Ніякого спеціального відновлення саме біопсія не потребує. По результатах біопсії призначили курс свічок.