4есотка• 01 февраля 2024
Коржі на медовик можна зарання напекти? Де зберігати?
В суботу треба намазати торт, а час спекти буде тільки завтра.
Вони не втратять смак? Не засохнуть? Їх треба в плівку? В холодильнику тримати?
ТаПрямТам• 01 февраля 2024
Нічого з ними не буде, накрийте плівкою і на балкон чи у холодильник покладіть. Але мені смачніше зі свіжими, все одно, коли полежать, то вони не такі вже смачні. Але якщо іншого виходу немає, то печу і заздалегідь.
from Ukraine• 01 февраля 2024
В плівку і до шафи. Нічого їм не буде. Перед тим як змастити кремом, обовʼязково просочити солодом.
Воленс-неволенс• 01 февраля 2024
Они вообще то продаются уже выпеченные. Срок годности полгода.
Так что автор, не парьтесь, пеките
Брюльтик• 01 февраля 2024
В пленку по одному и в морозилку стопкой. Как свежие. Я всегда пеку сразу 2-3 дозы, чтобы свинарник с тестом лишний раз не разводить.
ИМХОля• 01 февраля 2024
Конечно можно. Они ж на мёду,могут хранится месяцами. Только в закрытую ёмкость уберите. А то,что на посыпку сразу обрежте и накрошите,иначе потом не получиться.
Холодильник не нужен. Я ,например,складываются в тортницу и закрываю крышкой.
Кстати,самый вкусный медовик который хотя бы 2 ночи пропитался))
Лівий Локіть• 01 февраля 2024
Может вам кто-то напишет рецепт жидкого теста на медовик. Давно не пеку коржи, залила в форму , выпекла, порезала, намазала. К сожалению не помню наизусть
Безсовісна кума• 01 февраля 2024
Можна, я на Спарта і медівник за два тижні печу, потім вже не до них перед святами. В плівку і тумбочку
ИМХОля• 01 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Не стоит на события пробовать новые неизвестные рецепты))
Агент Пинкертона• 01 февраля 2024
Ті що тоненькі розкачуються-чудово зберігаються. За що люблю медовик та Наполеон, можна наперед напекти