Дуже дуже вумна• 01 февраля 2024
Фільм про цукор.
Дівчата, не можу знайти фільм про цукор, дослідження. Ютуб видає фільм 1 год 41 хв про американця. А був докум.фільм дослідження на 2+ години, зі схематичними слайдами і класним поясненням. Поділіться посиланням, хто знайшов, будь ласочка🙏.
Хочу брату показати, а то вирішив що буде "пускати кров" собі і тату раз на місяць🙈🤪
Все до блиску• 01 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Що поважати? Дії людини приведуть до смерті батька. Автор хоче психа зупинити. Пам´ятаєте сім´ю яка постила і померло двоє дітей, їх вибір теж поважали.
Ви не розумієте, є люди які не можуть критично оцінити ситуацію і батько заручник в даному випадку.
Батько не заручник. У автора нічого не вимагають взамін за батька.
Дуже дуже вумна
• 01 февраля 2024
Ответ дляНеновая почта
Ага
Ой, це було про орфографію)?
Я не зрозуміла спочатку, тому що у давал.відмінку є 2 варіанти: тату, татові.
Все до блиску• 01 февраля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Так. Вони тотально безграмотні і брат неадекват, на якого моляться. Ледь вирвалась з цього дурдому, думала стане легше та де там
Вирвались, то забудьте. Навіщо знову в той дурдом лізете?
Дуже дуже вумна
• 01 февраля 2024
Ответ дляВсе до блиску
то мої батьки, хоч і не ідеальні.
Играю_на_кларнете• 01 февраля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ви не знаєте батьків які сліпо вірять своєму дітятку безтолковому? А дітятко начитається муті з інтернету і впроваджує, що приводить до фатальних наслідків. Я знаю такі сім´ї в яких все закінчилось летально
Играю_на_кларнете• 01 февраля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Чим більше читаю виправдання порадниць, тим більше переконуюсь, шо люди чокнуті.
Все до блиску• 01 февраля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
І як автор може вирішити цю проблему?