4есотка• Изменено 01 февраля 2024

Покупка квартиры на ребенка, как и что?

Девочки, кто сталкивался?
Хочу купить квартиру на имя ребенка. Нужно ли согласие отца, если мы в разводе? Права 50/50, развод был в Польше.
Я не хочу, чтобы он знал о том, что покупаю квартиру.
Опекунская рада - по месту прописки принимает решение, и нужно ли мое присутствие? Или можно по доверенности(на имя юриста (мамы, брата, свата) написать заявление, чтобы он представлял интересы?
Какие ещё могут быть нюансы?
Спасибо
Сливочная пенка• 01 февраля 2024
Ответ дляВитворунка
Могут быть собственниками, так как обладают гражданской правоспособностью, а не потому что имеют инн
Одно другому не противоречит, иначе у них бы не было налогового номера. С чего им налоги платить, если они не имеют доходов или собственности
Витворунка• 01 февраля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Инн это не только про налоги, это идентификатор физического лица. Которое может менять имя, отчество, фамилию, но номер присваивается раз и навсегда.
Олена_Луг• 01 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ок. Де тут ідент.код, підкажіть?
Ну если лично Вы не видели, то не значит , что его нет!!!
Вот свидетельство моего внука. Видно где ИНН? Или опять подсказывать?)))))
Весняний Марафон• 01 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Як це на імʼя дитини? А хто буде власник? Дитина не може бути власником, оскільки не є дієздатною. Що саме маєте на увазі?
Моя дитина стала співласником квартири у 8 років. Така була обов´язкова умова опікунської ради. Тому ваше твердження що дитина не може бути власником безпідставна.
Цветов Мне срочно• 01 февраля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Тобто дитина у 8 років може сплачувати квартплату, тобто заробляти на неї, може продати або здати у оренду власність? Не пишіть нісенітниці, Ви хибно трактуєте права і обовʼязки дитини.
Весняний Марафон• 01 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Нісенитницю пишите Ви. Аричому на базі своїх фантазій. Дитина отримала свідоцтво на право власності квартири і по закону вона є співласником житла. І поки вона є неповнолітньою, то всі обов´язки по утриманню житла лежать на батьках або опікунах.
Весняний Марафон• 01 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
І ще доповню, що по приватизації іншої квартири моя дитина стала співласником майже в 3 роки.
Цветов Мне срочно• 01 февраля 2024
Ответ дляОлена_Луг
Я Вам показала свідоцтво і запитала де ідент.код? І Ви не відповіли) тому що його там немає, не всім дітям його присвоюють, а раніше взагалі нікому, тому що він не потрібен до певного часу. У Вашому варіанті присвоїли, напевно по новим якимось правилам, але це суті не змінює. Далеко не у всіх дітей він є, тому що не потрібен, а у дорослих є. Так зрозуміло?
Цветов Мне срочно• 01 февраля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Саме про це і мова, про що Ви написали у останньому реченні. Але ж намішали коней і людей. Повноцінним власником стане після певного віку. І ні продати, ні подарувати дитина не може. От такий власник)
Цветов Мне срочно• 01 февраля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Може під час Вашої вагітності)))?
Ну а що, на основі тесту на вагітність або по аналізу ХКЧ ))
Радість моя• 01 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Він є в усіх. Не всі його дізнаються до певного часу. І ви реально пишите нісенітниці, бо не розумієте понять права власності та розпорядження майном.
Радість моя• 01 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Може під час Вашої вагітності)))?
Уявляєте, дитина може стати власником будь-чого одразу, як їй будуть оформлені необхідні документи, такі як свідоцтво про народження та іпн, а це робиться з народження.
Весняний Марафон• 01 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Дитина власник розумієте? До 18 років таке майно теж можна продати, але процедура з опікунською радою. Я продавала квартиру де моя малолітня дитина була співласником і покупала іншу, і теж прийшлося отримувати на неї окреме свідоцтво про власність. І квартиру купити на ім´я дитини теж ніяких заборонень немає. Є тільки певні умови. Як у разі автора, то згода одного з батьків, бо він/вона буде підписантом договору за свою дитину.
Цветов Мне срочно• 01 февраля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Ок. Тоді ми говоримо про одне й те саме. Потрібна опік.рада і згода батьків. Сама дитина не може. Я про це
Олена_Луг• 01 февраля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
перечитайте еще раз мой коммент ))))
Если у вас нет, если вам не нужно ’до певного часу’ и пр - это не значит , что так оно и есть на самом деле