Бабулька• 01 февраля 2024
Порадьте гарного невропатолога ,Дніпро.
Вже немає сил, 9 день, як постійне запаморочення і ще був не дуже сильно підвищений тиск, була в частного невропатолога виписали крапельниці,зробила -тиск прийшов до норми ,а з запамороченнями ефекту немає ,а запаморочення все більше і частіше з кожним днем. Можливо хтось знає гарного невропатолога ,який працює з такими симптомами. Дякую
Бабулька
• 01 февраля 2024
Ще і нік в тему,саме таке почуття,відчуваю себе старою бабулькою...