Ранковий базар• 24 декабря 2024
Захворіла, ліки, затримка
В мене затримка 9днів, до лікаря не попала що бо захворіла, думала почнуться збій і тп. Лікування було як і звичайно, краплі еваказолін аква та лоратек, трахісан, пиття, промивання носа. Вирішила зробити тест, а він +. Але ж при вагітності сусдиннозвужучі краплі неможна. Я надіюсь що срок ще малий і не встигла за 5днів сильно нашкодити тими краплями?!! А чим знімати закладеність носу?
Моська-слон• 24 декабря 2024
О себе думайте,а не о пару клетках, вы у себя одна, а детей можно хоть 10 нарожать
Пустощі-веселощі• 24 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
Ну навіщо ви так жорстко ?
пу_пугренчик• 24 декабря 2024
Судинозвужуючими препаратами не рекомендують користуватися більше 5 днів навіть не вагітним
Пустощі-веселощі• 24 декабря 2024
Все нормально на такому терміні ви дитині не зашкодите тим що приймали
Ранковий базар
• 24 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Я знаю. Я хронік ( гайморит), промивання мені не допомагає зняти закладеність .
Пустощі-веселощі• 24 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
Правда зато
Ваша така правда потрібна не всім, тому краще притримати її при собі, автор хоче цю дитину, і для неї це не просто клітини як ви висловились
Топтунша• 24 декабря 2024
’Називін’ можна і доросоим, і немовлятам. Мабуть, від нежиті, якщо він дійсно нестерпний, то це найбезпечніший варіант.
пу_пугренчик• 24 декабря 2024
Ответ дляРанковий базар
Тоді спробуйте промивати морськими спреями або фізрозчином. Все одно гостра фаза хвороби вже минула
Вибачте, не дочитала. Тоді краще до лікаря
Пэрисхилтонша• 24 декабря 2024
Капли ? Серьёзно?
Из за этой мелочи переживать
Я вот когда узнала о беременности, поняла что пила коньяк уже во время беременности
Никак не отразилось
Из за этой мелочи переживать
Никак не отразилось
ГугелП@лАмался• 24 декабря 2024
Щодо закладеності носа поговоріть із сучасним лором, навіть при залежності від крапель є варіанти. Крім того, при вагітності набряк може збільшитись, краще на випередження дійте та вже сходіть проконсультуйтесь.
Попадалочка• 24 декабря 2024
Автор, декілька крапель не завдадуть шкоди ембріону, який навіть ще не закріпився. Мені питання ваше дивне... Ви дійсно за краплі хвилюєтесь?
А дитину цю хочете? Виглядає так, що Ви вагаєтесь...
Меня розповідала знайома, як вагітна бронхитом хворіла, і її лікували.
А інша жіночка на майданчику розповідла, що пила АБ та не знала про вагітність. І свекруха примусила її зробити аборт. Жінка потим народла іншу дитину, а за тою жалкувала. Я тоді була здивована, що вона мені таке розповідає...
ША! я прийшла!• 24 декабря 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Капли ? Серьёзно?
Из за этой мелочи переживать
Никак не отразилось
Из за этой мелочи переживать
Никак не отразилось
Знакомая ситуация)) Мы с сестрой мужа выдудлили по бутылке Тамянки (кто помнит о таком вине?))) а через несколько дней обе узнали, что беременны. Дети родились с разницей в 17 часов. Оба умняшки-красивяшки
Автор, ничего опасного для плода в вашей схеме лечения не было. Легкой беременности и родов!
осень харашо• 24 декабря 2024
Ответ дляРанковий базар
Цибуля всім допомагає.
Половину цибулини дрібно нарізати, покласти на блюдце, поставити біля себе.
Кожні дві години змінювати.
Запах буде той ще, зате ефективно і нешкідливо.
Кожні дві години змінювати.
zosyna torba• 24 декабря 2024
Автор, без паніки. Я була в процесі лікування безпліддя, не знала, що вже вагітна, і колола серйозні препарати, категорично заборонені при вагітності. Все норм, і у вас все норм, бо в такому терміні плідне яйце захищене.
Не пириживай• 24 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Ну і фолієву кислоту вже приймайте! Бережіть себе♥
Вже?) ще вчора треба було 😉
ГугелП@лАмался• 24 декабря 2024
Ответ дляНе пириживай
Вже?) ще вчора треба було 😉
краще пізно, ніж ніколи..
Анонім Перший• 24 декабря 2024
Автор, а вы до месячных, что-то чувствовали? Были проявления какие то?
Сама купляю квіти• 24 декабря 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Капли ? Серьёзно?
Из за этой мелочи переживать
Никак не отразилось
Из за этой мелочи переживать
Никак не отразилось
Коньяк краще і безпечніше, якщо не півлітра в день
ГугелП@лАмался• 24 декабря 2024
Ответ дляосень харашо
Цибуля всім допомагає.
Кожні дві години змінювати.
нєа, тоді токсикоз прийде раніше та сильніше)))
Кофе в лобби• 24 декабря 2024
В мене взагалі в другу вагітність температура бура субфебрильна половину сроку, а я думала перші два тижні що хвора і шо я тільки не пила
і протягом вагітності точно були краплі судиннозвужуючі (от тільки не пам´ятаю коли саме). Люди і антибіотики п´ють і т. д. Автор, все буде добре.
Ранковий базар
• 24 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
В цей раз ні.
Ранковий базар
• 24 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Не у всіх буває токсикоз.
ГугелП@лАмался• 24 декабря 2024
Ответ дляРанковий базар
Не у всіх буває токсикоз.
тільки у більшості
ГугелП@лАмался• 24 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Так і є, особливо якщо незапланована та із стандартним сбоє циклу, то на що тільки не списують, застуда - то ще не найгірший варіант)))
Любительница• 24 декабря 2024
автор, обратите внимание, что все сосудосуживающие капли - это ОКСИметазолин или КСИЛОметазолин. Не ориентируйтесь только на торговые названия!! А то вам тут уже посоветовали Називин, который то же самое, что и ваш Лоратек.
Опасность могут представлять только при попадании в кровоток и то, наверное, если ребенок уже через плаценту питается.
Кстати, во время беременности я читала, что или КСИЛО- или ОКСИ- более опасным считается, погуглите.
Вообще я использовала минимальную концентрацию во время беременности, если уж совсем невмоготу было.
Проконсультируйтесь с врачом на будущее, а сейчас не думаю, что что-то повлияло.