Інно4каа• 01 февраля 2024

плюшева постільна білизна

Дівчата, підкажіть,де можна купити плюшеву білизну, чи можливо хтось продає? на всіх сайтах дивилася є розміри тільки євро,а цікавить двухспалка
Блондинка в Законе• 01 февраля 2024
Нет двуспалок, только евро и полуторные. Это только евро покупать и ушивать по длине пододеяльник.
А Вы спали на таком? Мне кажется оно будет ужасным, то холодно, то жарко, то весь мокрый. Это же синтетика. Но знакомая говорит (постельным торгует), что берут
ТрамвайGirl• 01 февраля 2024
Купіть краще байкову
Зайченя• 01 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Ми декілька років в холодну пору року стелимо замість простирадла флісовий плед. Вкриваємося теж таким. Обожнюємо всією сім´єю, інша постіль тільки влітку. Синтетика 100%, але комфортно дуже. Легке, тепле, сохне після прання швидко.
Якщо у плюшевої білизни така ж якість, то може бути зручно.
автор Інно4каа • 02 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
так,спала,мені дуже комфортно. У родичів такий комплект,але євро
автор Інно4каа • 02 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Купіть краще байкову
вона також тепленька?
ТрамвайGirl• 02 февраля 2024
Ответ дляІнно4каа
вона також тепленька?
Так!