муха в кедах• 01 февраля 2024

Чи є тут дєвочки-нотаріуси чи юристи? Цікавлять затрати при покупці хати

Вітаю,

підкажіть,будь ласка, які затрати при оформленні покупці хати? хата в селі

Знаю,що залежить від документів наче, які затрати.

Дякую.
Дон Пэдро• 01 февраля 2024
кілька тисяч гривень

автор муха в кедах • 01 февраля 2024
Ответ дляДон Пэдро
кілька тисяч гривень
я розумію, що кілька тисяч )))
але є різниця. 5 тисяч чи 20 тисяч
Дон Пэдро• 01 февраля 2024
Ответ длямуха в кедах
я розумію, що кілька тисяч )))
але є різниця. 5 тисяч чи 20 тисяч
то вам точну цифру назвать зараз?
Садова гойдалка• 01 февраля 2024
Тут ніхто не скаже приблизно вартість Вартість послуг нотаріуса, приватний чи державний. Чи це перша купівля-продаж, якщо ні то має бути податок і документи чи там все гаразд, чи немає боргів і проблем ( прописані люди, майно спадок) вам треба з документами звернутися до нотаріуса по місцю вашої прописки або місце знаходження майна, вас точно зможуть проконсультувати та порахувати
Не зви чайна• 01 февраля 2024
Ответ длямуха в кедах
я розумію, що кілька тисяч )))
але є різниця. 5 тисяч чи 20 тисяч
Зависит от оценки. У меня участок переоформить обошлось около 20 тыс, это с услугами нотариуса. Тоже село почти забитое
автор муха в кедах • 01 февраля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
тобто, якщо у продавців перша продаж-купівля, то податку не буде? Так?
А якщо не перша продаж-купівля, то скільки податок складає? Дякую Вам.
Дон Пэдро• 01 февраля 2024
Ответ длямуха в кедах
податок сплачує власник, якщо це другий чи більше продаж за календарний рік або якщо нерухомість у власності менше ніж три роки, за виключенням успадкованої

Садова гойдалка• 01 февраля 2024
Ответ длямуха в кедах
Ми продавали то у нас був перший продаж не було податку, тільки оплата послуг нотаріуса ми ділили на всіх учасників.
Якщо не перший я точно не пам´ятаю, наче 5%+1,5% але подробиць незнаю.
Треба ще робити в деяких випадках робити оцінку майна. Це вам нотаріус все розкаже
Первоклашка Я• 01 февраля 2024
Ответ длямуха в кедах
я розумію, що кілька тисяч )))
але є різниця. 5 тисяч чи 20 тисяч
А піти на консультацію за 500 гривень, ні?
Kasya3112• 01 февраля 2024
Мы покупали в декабре: услуги нотариуса - 1% от сделки + 1% пенсионный. Регистрация права, если у нотариуса нам обошлась в 2000, если в цнапе, должно быть дешевле. У продавца продажа первая, он вроде ничего не платил
Поміркована думка• 01 февраля 2024
6500 услуги нотариуса, 2% от суммы покупки, если нет дополнительных налогов. Приблизительно так
Сладкий лимончик• 01 февраля 2024
Затрати покупця це оплата 1% пенсійного, послуги нотаріуса сплачуються за домовленністю сторін, це може і повністю лягти на покупця, а може і 50/50. Як правило це 2 договори, окремо на будівлю і окремо на землю. На днях заходила на консультацію до нотаріуса, то оформлення одного договору в межах 10000грн. Але в селі функції нотаріуса можуть виконувати сільрада і цінове питання буде інше. Ну і само собою, що і земля і будівлі повинні бути у власності. Продавець повинен підготувати документи, тобто мати оціночну вартість і землі і будівель, техпаспорт, свідоцтво на право власності будівель і державний акт на землю.
Сладкий лимончик• 01 февраля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Трішки уточнення. 2% від суми покупки , якщо вона більше оціночної. В протилежному випадку відсотки від оціночної вартісті.
Бурундучиха• 01 февраля 2024
Надо знать, сколько объектов будет оформляться: если несколько участков земли и дом на участке, то за каждый объект отдельно платят.
У нас в 2017 вышло 30 000 грн.
автор муха в кедах • 01 февраля 2024
Ответ дляБурундучиха
У нас в 2017 вышло 30 000 грн.
дом на участке - это один объект и еще огород, который оформлен отдельным актом.

Значит,два объекта?
Дон Пэдро• 01 февраля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Це взагалі безкоштовно
Бурундучиха• 01 февраля 2024
Ответ длямуха в кедах

Значит,два объекта?
Скорее всего, да. Надо читать документы, юрист вам точно скажет